duru reguliavimas vilniuje

Durų reguliavimas, kurio dėka jūs gyvensite jaukiuose ir šiltuose namuose

Durų remontas

Kartais nutinka taip, kad durų varčiai užkabina rėmą ir sutrinka durų uždarymo hermetiškumas. Tokiu atveju yra būtinas durų reguliavimas. To gali prireikti dėl kelių priežasčių, jei durys buvo neteisingai surinktos ir sumontuotos arba tiesiog durų reguliavimo prireikė, kadangi varčiai sugedo durų naudojimo metu, tai yra susidėvėjo tarpinės arba nusėdo konstrukcija. Beveik visų durų užrakinimo sistemos yra vienodos, todėl ir jų reguliavimo procesas taip pat praktiškai vienodas. Durų reguliavimas labai greitai išspręs visus nesklandumus, kurie atsiranda naudojant duris.

Taigi jums pučia per jūsų duris? Su tokia problema susiduriate tikrai ne jūs vienas. Durų reguliavimas Vilniuje jums padės pašalinti šią skaudžią nors tikrai ne pačią baisiausią problemą. Mūsų įmonėje darbuojasi kvalifikuotas personalas, kuris turi pakankamai žinių ir įgūdžių.

Taigi ką reikia daryti, kad jūsų durys būtu teisingi nureguliuotos:

  • Pagal taisykles duris reikia reguliuoti tada, kai jos yra blogai sumontuotos arba blogai prisispaudžia. Jei jūsų durys sunkiai užsidaro, tai gali vykti dėl to, kad blogai pritvirtinti durų vyriai;
  • Jei kaba pačios durys, tai tokiu atveju reikės reguliuoti vyrius. Tada durys visiškai prisispaus prie rėmo;
  • Jei durys prisispaudžia netvirtai kažkurioje rėmo dalyje, tai reikia reguliuoti vertikaliai;
  • Jei durys yra pakrypusios į šoną, tai ją tiesiog reikia pasukti link savo vyrio, nureguliuoti varžtų padėtį.

Per jūsų duris pučia skersvėjis, o galbūt jūsų durys neužsidaro? Jums yra reikalingos durų reguliavimo paslaugos? Nežinote kur kreiptis, kad jūsų neapgautu? Atsakymas paprastas: durų reguliavimas Vilniuje jums visada padės ir galėsite vėl gyventi jaukiuose ir šiltuose namuose.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *