nekilnojamas turtas

„Hausa“ išspręs visas su NT susijusias problemas

Hausa

„Hausos“ nekilnojamojo turto agentų tarpininkavimas, kaip ir visame pasaulyje, paplitusi paslauga.  Į „Hausą“ galite kreiptis visais su nekilnojamuoju turtu susijusiais klausimais:

  • Profesionalus konsultavimas;
  • Turto vertinimas;
  • Pirkimo – pardavimo sandorių ruoša;
  • Geodeziniai, kadastriniai, topografiniai matavimai.

Jei domina parduodamas ar nuomojamas butas, kotedžas, namas, patalpos, sklypas, sodyba Kauno mieste, jo apylinkėse ar kitoje Lietuvos vietovėje, „Hausa“ turi nemažai pasiūlymų pagal išrankiausius pageidavimus. Tad ar verta kasdien save varginti skelbimų, siūlomo gyvenamojo objekto nuotraukų peržiūromis?… Juk profesionaliems „Hausa“ darbuotojams, kurie išmano nekilnojamojo turto rinkos subtilybes, daug lengviau surasti jums tinkamą variantą. Žinoma, jei tik patys gerai apsisprendėte, ko norite… Galbūt tai – erdvus butas, nedidelis, bet jaukus namas gamtos apsuptyje ar netgi mielas nedidelis gyvenamasis plotas pajūryje? Vienareikšmiškai gyvenamojo būsto ar nuomojamų patalpų sprendimo klausimus reikėtų patikėti profesionalams. Brokerio iš „Hausos“ pagalba galima sutaupyti laiko, be to, gyvenamasis būstas dažniausiai būna vienas iš didesnių gyvenimo pirkinių, tad kuo mažiausiai norėtųsi juo nusivilti. Profesionalus brokeris už pirkėją ar pardavėją visada pasirūpins reklama, pirkėjų/pardavėjų ieškojimu, sutarčių tvarkymu. Šie žmonės dažniausiai būna sukaupę dideles pirkėjų bei pardavėjų duomenų bazes, todėl jiems klientus rasti yra nepalyginamai lengviau nei pardavėjui ar pirkėjui pačiam. Tačiau, jei ketinate įsigyti nekilnojamą turtą, prieš kreipiantis į „Hausos“ darbuotojus gerai apsvarstykite ir galutinai nutarkite:

  1. Kokioje Kauno vietoje norėtumėt gyventi;
  2. Kiek lėšų galite skirti pirkimui ar nuomai (jeigu planuojate pirkti butą su paskola, pirmiausia, ką jūs turite padaryti, tai nuvykti į banką ir išsiaiškinti, kokią maksimalią paskolą galite gauti);
  3. Įvertinkite būsto išlaikymo, remonto kaštus (gal nusipirkus daugiau remonto reikalaujantį būstą ir jį suremontavus, sutaupysite, nei pirktumėte jau suremontuotą).

Nekilnojamojo turto agentūrų paslaugos yra mokamos ir paprastai kainuoja 2-3 proc. nuo atliktos operacijos sumos. Tačiau dažnai šios agentūros parduoda Jūsų turtą brangiau, o jei Jūs ieškote būsto – padeda nusipirkti jį pigiau nei rinkos kaina. Jei Jūs norėsite pirkti būstą, agentūra pateiks Jums platų parduodamų objektų sąrašą, kokio Jūs tikrai nerasite spaudoje. Jei Jūs būstą parduodate, nekilnojamojo turto agentūros pagalba tą galite padaryti greičiau, nes geros agentūros paprastai turi sąrašą potencialių klientų, kuriuos Jūsų parduodamas turtas gali dominti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *