karkasinio namo projektas

Karkasinio namo kaina atitiks jūsų svajones

Namai Statybos

karkasinio namo projektasKarkasinių namų projekto galimybės leidžia kurti jūsų svajonių namus. Tokio pobūdžio namo technologijos lankstumas patenkina bet kokius pageidavimus dėl namo architektūrinės formos ir vidinio išplanavimo, nėra jokių apribojimų namo išplanavimui ir dizainui.Karkasiniai namai pritaikomi bet kokiems projektams. Karkasiniai namai pasižymi gera šilumos izoliacija, energetiniu taupumu, greita statyba, geru kainos ir kokybės santykiu, architektūrine įvairove, ekologiškumu. Karkasinių namų (kartais dar vadinamų skydiniais namais) tradicijos siekia 1300 metų, o iki šiol Norvegijoje ir Japonijoje yra išlikę karkasinės statybos statiniai, statyti 10-11 amžiuje. Taigi jei jus tenkina nedidelė, lyginant su kitokio pobūdžio statiniais, karkasinio namo kaina, pats laikas imtis karkasinio namo projekto darbų.

Pasaulinė praktika rodo, kad pati ekonomiškiausia, kokybiškiausia ir racionaliausia gyvenamojo būsto statybos technologija – mediniai karkasiniai namai. Jei jau suderintas jūsų karkasinio namo projektas, vėliau lauko sienos, pertvaros, perdangos, stogas gaminami atskirais elementais gamykloje. Lyginant su mūrinio namo pamatu, ryškus privalumas yra karkasinių namų pamatų pigumas. Tokie namai yra labai lengvi, pamatai yra mažesnių gabaritų, jiems įrengti reikia mažiau medžiagų. Dažniausiai karkasiniai namai statomi 1 – 2 aukštų, tokio namo pagrindas – medinis karkasas (gaminamas iš pjautinės obliuotos spygliuočių 12 – 15% drėgnumo medienos). Vidaus komunikacijos (vandentiekis, kanalizacija, šildymo sistema) paslėpiamos sienų viduje. Derinant karkasinių namų projektą bei statybos darbus, reikia ypač atkreipti dėmesį į sienų ir atskirų mazgų sandarumą. Sumontavus namą galima iškart atlikti apdailos darbus. Ruošiant karkasinio namo projektą galima pasirinkti norimą išorės apdailą. Išorėje namas apšiltinamas mineralinė vata (20 cm storio karkasinės sienos, užpildytos mineraline vata, atitinka 90-100 cm storio mūrinę sieną). Statant karkasinį namą, lengvai galima keisti jo išplanavimą, nedidinant sąnaudų ir sąmatos, taigi nuo to nedidės karkasinio namo kaina.

 

Kokia karkasinio namo kaina? Tai priklauso nuo namo projekto, nuo medžiagų, kurias pasirinksite namo užbaigimui. Karkasinio namo statybos, lyginant su kitų konstrukcijų namais, kainuoja apytiksliai 20-25 proc. pigiau. Karkasinis namas pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu (paskaičiuota, kad 1 m2 sienos statybos kaina 1,3 karto mažesnė, nei rąstinio namo; 1,7 karto mažesnė nei namo iš putbetonio ir 2,5 karto mažesnė nei plytų mūro, jei jų šilumos varža vienoda).

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *