Durų remontas

Keisti duris ar remontuoti?

Durų remontas Namai Paslaugos Statybos

Durų remontasNe visuomet yra galimybė imti ir pakeisti duris – kaip bebūtų, jos turėtų tarnauti ne vienerius metus. Pirmiausia reikėtų nustatyti, kokie jų gedimai, kokio durų remonto jie reikalauja.

Daug ką gali pataisyti ir pats namų šeimininkas, tačiau jei norisi išsaugoti nepigių durų kokybę, kartais verta kreiptis į durų remonto Vilniuje profesionalius meistrus. Išorinės namų durys yra pagrindinė kliūtis įsibrovėliams ir vagims. Taigi šios durys gali apsaugoti nuo pašalinių, ne itin draugiškai nusiteikusių asmenų, bet taip pat gali ir neįleisti ar neišleisti iš namų jų šeimininkų, jei kažkas jose sugedo. Atsiranda sunkumai pasukant rankeną, girdisi furnitūros traškėjimas, stringa uždarymo mechanizmas, prarandamas sandarumas, dėl ko jaučiasi skersvėjis? Tikėtina, jog neverta laukti, nes jūsų namams reikalingas durų remontas.

Metalinės konstrukcijos ar šarvuotos durys.

Metalinės lauko durys yra labiausiai mėgiamos lietuvių, nes pasižymi stabilumu, sandarumu ir saugumu, metalinių durų konstrukcija yra gerokai stabilesnė nei medinių. Gamybai naudojamos specialios plokštės ir dažai, tad mažai tikėtina, kad metalinės durys išsikraipys ir joms prireiks durų remonto Vilniuje paslaugų. Specialistai įvardija kelias metalinių durų gedimo priežastis. Jeigu deformavosi pati durų varčia (pavyzdžiui – nuo stiprių smūgių), kitos išeities, kaip iškelti duris iš vyrių ir atiduoti durų remonto Vilniuje meistrams, nėra. Tačiau savarankiškai jūs galite pataisyti metalinių durų rankenos ar spynos gedimus, pakoreguoti slenksčio nesklandumus.

Medinės durys

Medis – ilgalaikė medžiaga, jas renkasi klasikos ir natūralumo vertintojai, tačiau ši medžiaga taip pat reikalauja ir specialios priežiūros. Medieną būtina padengti apsauginėmis priemonėmis (ypač, jei tai – nuosavo namo, o ne buto durys), kad atrodytų patraukliai ir būtų išsaugotos medienos savybės, dažnai perlakuoti ar perdažyti. Dėl drėgmės ar perdžiuvimo gali deformuotis medinių durų stakta ar varčia. Tam, kad užtikrinti nepriekaištingą Jūsų  durų veikimą, jos turi būti reguliuojamos ir sutepamos bent kartą per metus.Laikantis šių taisyklių yra mažesnė gedimų atsiradimo rizika.

Plastikinės durys

Durų remonto Vilniuje meistrai tvirtina, jog bū­tent plas­ti­ki­nės balkono durys grei­čiausiai iš­kryps­ta ir ima su­nkiau da­ri­nė­tis. Profesionalių meistrų šiuolaikiškai atliekamas durų reguliavimas padės išvengti didesnių išlaidų, susijusių su rimtesniu durų remontu ar jų keitimu. Plastikines duris patariama valyti antistatinėmis priemonėmis.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *