Registrų centras

Registrų centras padės įvykdyti visus įmonės registracijos darbus

Verslas

Prieš steigiant savo įmonę visų pirma yra būtina pasirinkti įmonės pavadinimą, kuris būtu unikalus. O tai ar įmonės pavadinimas yra unikalus galima patikrinti registrų centre. Jei jūs pasirinkote neužregistruotą ir laisvą įmonės pavadinimą, tai jį yra būtina užregistruoti. Vėliau yra būtina, kad įmonės steigėjas arba steigėjai pasirinktu kas bus įmonės direktoriumi. Viskas turi atitikti visus teisinių reikalavimus.

Kai jau registrų centras užregistravo įmonės pavadinimą ir yra sutvarkyti visi dokumentai, jums reikia kreiptis į notarą ir užsakyti registravimą. Notaras patvirtins jūsų dokumentus. Vėliau galima keliauti į registrų centrą ir ten užregistruosite pasirinktos teisinės formos įmonę. Registrų centras tai valstybinė įstaiga, kuri kaupia Lietuvos Respublikoje registruotų juridinių asmenų , tai yra akcinių bendrovių, uždarųjų akcinių bendrovių, individualių įmonių, mažųjų bendrijų duomenis. Kaupiami įvairūs dokumentai ir kita informacija. Ji yra vieša.

Registrų centro funkcijos:

  • Galima laikinai į registrų centrą įtraukti juridinio asmens pavadinimą;
  • Inicijuoja juridinio asmens likvidavimą;
  • Registruoja, įtraukia ir išsaugo į registrų sąrašą juridinius asmenis, jų duomenis, dokumentus ir kitą informaciją;
  • Gali juriniam asmeniui suteikti paramos gavėjo statusą;
  • Teikia ir skelbia registrų centro informaciją;
  • Teikia registre saugomų dokumentų kopijas valstybinėms institucijoms ir fiziniams arba juridiniams asmenims.

Visi asmenys gali susipažinti su juridinių asmenų registro duomenimis ir dokumentais, tai yra reorganizavimą, bankrotą ir likvidavimą. Tai užtikrina verslo skaidrumą ir patikimumą. Mūsų įmonės specialistai greitai įsteigs įmonę . jei jums prireiks suteiksime konsultaciją visais įmonės steigimo klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *