Stogo šiltinimas jūsų namams suteiks daugiau šilumos

Stogo šiltinimas

stogo šiltinimasTeisingas ir gerai atliktas stogo šiltinimas ne tik jūsų namus padarys patogesniais ir jūsų namai jums tarnaus kur kas ilgiau. Taip pat stogo šiltinimas jums padės sumažinti šildymo išlaidas. Statybinės medžiagos ir aksesuarai jums tarnaus kur kas ilgiau, bus sumažinta įvairiausių variantų tikimybė ir galų gale jūs tiesiog galėsite sutaupyti savo nervus.

Daugiau informacijos: www.kalga.lt

Bet kuris specialistas jums tikrai pasakys, kad svarbu apšildyti ne tik fundamentą ir sienas, tačiau taip pat yra svarbus ir stogo šiltinimas, kadangi tai yra vienas iš atsakingiausių ir svarbiausių momentų. Naujos technologijos, kurias mes sėkmingai naudojame atlikdami stogo šiltinimą ženkliai sumažins jūsų energijos sąnaudas. Stogo šiltinimo kokybę įtakoja daugelis faktorių, tai temperatūros pokyčiai, saulės spinduliai, sniegas, vėjas, tvirtumas ir šilumos pralaidumas. Kokybiškai atliekamas stogo šiltinimas jums suteiks galimybę sutaupyti pinigus išleidžiamus šilumai ir bus sumažintas prarandamos šilumos kiekis. Tose rajonuose kur klimatas yra švelnus šildymo sąskaitos yra pakankamai minimalios. Tačiau esant mūsų klimato sąlygoms stogo šiltinimas yra labai svarbus, sumažės jūsų šildymo sąskaitos, kadangi sumažės prarandamos šilumos kiekis. Jei jūs norite sumažinti savo namo terminį pasipriešinimą, tai tokiu atveju pasirinkite stogo šiltinimą, kurį atliks tikri profesionalai.

Juk stogas yra sudėtinga konstrukcija, kuri yra sudaryta iš kelių sluoksnių. Visi sluoksniai veikia kaip viena sistema, kuri apsaugo nuo šilumos praradimo žiemą ir per didelės kaitros vasara. Taip pat stogo šiltinimas apsaugos jūsų stogą nuo neigiamo atmosferos poveikio. Mes stogo šiltinimo darbus atliekame naudodami Ekovatą „Warmcel“, kuri gerai izoliuos garsą ir šilumą. Tai yra ekologiška ir ekonomiška stogo šiltinimo medžiaga. Be kita ko ekovata neleis kauptis drėgmei. Tinkamiausia medžiaga, kurią mes naudojame šiltinimui iš lauko pusės tai yra poliuretanas, kadangi ši medžiaga taip pat puikiai izoliuoja garsą, šilumą ir drėgmę, tai yra ekologiška medžiaga, kuriai nedaro įtakos temperatūrų svyravimai. Kai stogo šiltinimas bus atliekamas naudojant poliuretaną, jūsų stogo konstrukcijoje neliks jokių tarpų per kuriuos negalės patekti šaltis ir jūs galėsite džiaugtis šiluma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *