stogo šiltinimas

Stogo šiltinimas. Kuris būdas pigiausias

Stogo šiltinimas

Stogo šiltinimui renkantis pačias pigiausias  medžiagas yra neteisingas požiūris. Pastato šiluminės savybės yra viena svarbiausių pastato vertės kriterijų. Šiltas ir taupus namas – tai kiekvieno siekiamas pagrindinis tikslas. Šiltinimo medžiagos, neužtikrinančios apšiltintų konstrukcijų sandarumo, negali sulaikyti konvekcijos būdu (su šiltu oru) netenkamos šilumos. Sandaraus šiltinimo technologija leidžia sumažinti šiltinimo medžiagos sluoksnio storį sienoms iki 10 cm, o stogui ar perdangai – iki 15 cm. Dėl to sutaupoma ne tik pinigų šiltinimui, bet ir statybos lėšų. Apšiltinę stogą, sutaupysite energijos ir ženkliai sumažinsite šildymo sąnaudas, o tai irgi sumažins jūsų išlaidas.

Daugiau informacijos: www.kalga.lt

Šildymas ekovata – vienas pigiausių ir efektyviausių šiuo metu šildymo būdų. Ši ekologiška bei efektyvi vata pasižymi savo termoizoliacijos bei garso izoliacijos savybėmis, todėl tiek sienų šiltinimas tiek fasadų šiltinimas naudojantis šia medžiaga ateityje problemų nepridarys. Be visų šių savybių, Ekovata pasižymi ir kita savybe – atsparumu ugniai, todėl idealiai tinka medinėms konstrukcijoms.

Naudojant šiltinimui poliuretano putas leidžia išvengti montavimo klaidų. Poliuretano putų šiltinimas atliekamas vientisu ir besiūliu metodu, užpurškimo technologija neleidžia susidaryti tarpams, plyšiams ir angoms. Dėka vientisos  struktūros šiltinimas poliuretano putomis užtikrina aukštą termo ir garso izoliacijos lygį Padengus stogą poliuretano putomis taip pat išvengsite apledėjimo ir varveklių. Poliuretano putų galiojimo laikas virš 30 metų. Tačiau polistireninio putplasčio palyginti žema garso izoliacija. Ši šiltinimo medžiaga yra palyginti pigi ir naudojama fasadų, pamatų ir stogų šiltinimui.

Mineralinė vata – vienas iš pigiausių variantų, bet patekus drėgmei praranda savo technines savybes. Mineralinė vata yra kiek brangesnė nei polistireninis putplastis, tačiau tai nedegi medžiaga, patikimai apšiltinanti namus. mineralinė vata, skirtingai nei polistireninis putplastis, mažiau atspari drėgmei. Dėl savo didelio tankio ir svorio mineralinė vata ilgainiui gali susmegti, to išvengti galima tik itin kruopščiai atliekant vatos montavimo darbus. Kad stogas būtų tinkamai apšiltintas, būtina pakloti ne mažiau kaip 200 mm akmens arba stiklo pluošto vatos.
Gamovata arba purškiamoji vata (termovata) yra išskirtinė namų šiltinimo medžiaga, tačiau ji gerokai brangesnė nei mineralinė vata ar polistireninis putplastis. šios šiltinimo medžiagos teigiama savybė – jai nereikia atskiros izoliacinės plėvelės, ji pasižymi gera garso izoliacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *