Uab steigimas be jokio streso

Registrų centras UAB steigimas

uab steigimasĮmonės steigimas, tai yra pirmasis žingsnis, kad jūsų vykdoma veikla taptų legali. Kai registrų centras įregistruoja jūsų įmonę yra tiksliai patvirtinama, kad jūsų įmonė jau yra įsteigta, visi formalumai yra jau įvykdyti ir jūs galite pradėti vykdyti ekonominę veiklą. Lietuvoje yra galimybė įsteigti šių teisinių formų įmones: uždarąsias akcines bendroves, akcines bendroves, individualias įmones, mažąsias bendrijas. Įmonės steigimas su mūsų pagalba jums užtruks tik 3-4 darbo dienas. Vertėtu įsidėmėti, kad verslo steigimas tai yra geriausias būdas jei jūs norite vykdyti savarankišką veiklą.

Visuomenėje yra paplitusios kelios nuomonės įmonę steigti yra sunku ir baisu, o kita nuomonė, kad įmonės steigimas gali būti vykdomas greitai, tik reikia, kad tuo užsiimtu profesionalai. Uab steigimas yra nuolatos supaprastinimas. Registrų centras jūsų įmonę įregistruos vos per kelias dienas. Steigiant uab yra būtina, kad visi dokumentai būtu patvirtinti notaro. Uab steigimas iš jūsų pareikalaus 10 000 litų įstatinio kapitalo. Tačiau Uab steigimas jei jį vykdys profesionalai yra vykdomas daug lengviau. Kadangi mes registrų centre rezervuosime jūsų įmonės pavadinimą, jūsų įmonei bus suteiktas buveinės registracijos adresas. Paruošiami visi įmonės steigimo dokumentai ir atiduodami notarui. Taip pat yra atidaroma banko einamoji sąskaita ir yra suformuojamas 10 000 litų įstatinis kapitalas.

Toliau jau visus darbus vykdo registrų centras. Po labai trumpo laiko jaunasis verslininkas iš mūsų biuro išeis su visais dokumentais, patvirtintais įstatais, įmonės antspaudu, banko sąskaita ir registracijos adresu. Uab steigimas tiesiog yra atliekamas labai paprasta tik 1,2,3. Uab steigimas į jūsų gyvenimą gali atnešti daug sumaišties ir streso, tokiu atveju pagalvokite ar jums verta sau auginti žilus plaukus anksčiau laiko. Juk baldus taip pat galime pasigaminti patys, tačiau kreipiamės į profesionalus, kadangi jie visus darbus atliks profesionaliai ir jūs gausite tikrai kokybišką prekę. Taip pat reikia elgtis jei jūs ketinate steigti savo verslą, specialistų pagalba šiuo atveju bus tikrai naudinga ir jaunajam verslininkui neteks gaišti savo laiko ir nervų. Jums reikės atvykti pas mus tik vieną kartą ir jūs jau turėsite savo įmonę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *