Detalus tvenkinio projektavimas

Tvenkinio projektavimas

Tvenkinys,  skirtas žuvų  veisimui, skirtas maudynėms arba  kitai veiklai. Visų pirma, tai yra  hidrotechninis projektas.  Todėl,  visose stadijose, kai yra  kuriamas tvenkinys, pradedant nuo projekto ir baigiant statybomis visus darbus  turi  atlikti specialistai. Tik šis  faktas gali garantuoti vandens  objekto saugumą ir patikimumą. Tvenkinių projektavimas tai yra  įvairiausi  brėžiniai,eskizai ir dokumentai, kurie reglamentuoja  vandens  telkinio individualias ypatybes, kurį planuojama kasti tam tikroje teritorijoje. Kitais žodžiais tariant, užsakovas  gauna  ne paprastą automobilio, kotedžo ar  sandėlio projektą, o unikalų savo tvenkinio projektą, kuris  bus  vienintelis šiame pasaulyje.  Prieš tai, kai  yra sudaromas tvenkinio projektas yra  analizuojami teritorijos  geologiniai, hidrogeologiniai ir geodeziniai rezultatai.  Taip pat yra įvertinamas vandens  šaltinio vanduo iš kurio  bus papildomas  tvenkinys,  yra  analizuojamas  vėjo ir  meteorologinis  vietovės  režimas.  Na ir žinoma labai didelis  dėmesys  yra  skiriamas techninei  užduočiau, kuri yra  gaunama  iš užsakovo.  Tvenkinio projektas bus sudarytas iš įvairiausių  skyrių, kurie  yra atsakingi už projekto patikimumą, yra  naudojamos  krantus  stiprinančios  konstrukcijos, tiriamos  vandens  mikrobiologinės  ir cheminės savybės, yra rūpinamasi, kad pastatai ir objektai būtų saugiai išdėstyti. Tvenkinys  gali labai  stipriai papuošti  jūsų  kiemo teritoriją.  Šiais laikais  yra  labai populiarus  dekoratyvinių tvenkinių projektavimas, kurių pagrindinė  ypatybė yra  dirbtinių hidroizoliuojančių medžiagų naudojimas, kurie  aktyviai filtruoja vandenį. Šis metodas  suteikia  galimybę gauti puikų tvenkinio projektą, kuriame  bus lengvai  kontroliuojamas vandens  lygis, nebus jokio  kontakto  su organika, kuri  yra grunte, taip pat   vanduo neturės  jokių nereikalingų priemaišų.  O tiksliau yra išvengiama įvairiausių nepageidaujamų ir pavojingų faktorių, kurie  gali neigiamai paveikti  tvenkinį.

Tvenkinys  gali  būti naudojamas įvairioms paskirtims, kai yra  tinkamai  įrengimai namai ir  visuomeniniai pastatai,  tvenkinyje  gali  būti  veisiamos  net dekoratyvinės  žuvys.  Vandens kokybė  yra palaikoma su biofiltrų  pagalba.  Yra naudojama speciali įranga  ir chemikalai. Juk tvenkinys tai yra  subalansuota  gyvoji  eko sistema.  Jūs  galėsite  sutaupyti kalbant  apie vandens valymą  ir  dugno hidroizoliaciją.  Nesudėtingas  ir nebrangus naudojimas tam, kad  tvenkinys  būtų puikios  būklės. Taip pat tvenkiniai gali  būti naudojami maudynėms. Vandens kokybė tokiuose tvenkiniuose  yra  užtikrinama  su biofiltrų ir dezinfekcijos  sistemos pagalba. Tvenkinio projektavimas tai yra  pilnas jo  eskizo  sudarymas, vėliau yra  atliekami statybiniai –montavimo darbai.  Ir štai  tvenkinys jau gali  būti naudojamas.  Projektai numato teritorijos  dekoravimo  užduoties   sprendimą, tai kaip  tvenkinys bus  papildomas  vandeniu, taip pat bus numatoma vandens  valymo schema,  planuojamas tvenkinio  dugnas, yra  sudaromi  variantai kaip gali  būti  sustiprinamas  krantas, bei  sudaromos tvenkinio naudojimo instrukcijos.

Tvenkinio projektavimas yra   atliekamas  surenkant reikiamus duomenis, gaunant visus reikiamus dokumentus ir  leidimus.  Yra apskaičiuojamas tvenkinio vandens  balansas, yra nustatomas vandens papildymo balansas ir taškas, kuriame bus   surenkamas  vanduo iš tvenkinio.  Kai  sudaromas projektas yra  nusprendžiama kokios  formos  bus tvenkinys, koks  bus  zonavimas, bei kokia  bus  vandens  kokybės   užtikrinimo schema, kokia  bus  dugno  hidroizoliacijos  rūšis ir kita.  Yra paruošiamas  pilnas dokumentų komplektas tam, kad  būtų atliekama ekspertizė. Taip pat yra sudaromi  būsimų  darbų brėžiniai.  Projektų kaina yra sutartinė  ir labai  dažnai ji priklauso  nuo daugybės  kitų  patikėtų užduočių ir gali būti koreguojama priklausomai  nuo užsakovo poreikių, pasirenkamos  medžiagos  ir  įrangos.  Tvenkinys tai yra  funkcionali  sistema. Tai yra rekreacinis  objektas, sportui  skirtas objektas, landšafto  elementas, tai gali būti  rezervuaras   skirtas  aprūpinimui vandeniu, planavimo įrankis , žemės masių resursas ir kita.

Daugiau apie tvenkinio projektavimo paslaugas skaitykite čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *