Elektrinio dviračio greitis ir variklio galia visada laukiami, tačiau nereikia eiti už borto

Dviračiai Kalnų dviračiai Laisvalaikis

Greitis iš tikrųjų nėra pagrindinis daugumos miesto e-dviratininkų prioritetas, tačiau vis tiek svarbu į tai atkreipti dėmesį. Daugiausia norisi tik tiek, kad galėtum apvažiuoti neperžengdamas savo mieste nustatytų greičio apribojimų. Tai ypač aktualu, jei garantuotai važiuosite tik lygiomis vietovėmis.

Akivaizdu, kad išimtis gali būti padaryta tuo atveju, kai jūs turite nuosekliai pereiti kalvotas dalis. Atkreipkite dėmesį, kad stačios šlaitai vienu metu kainuoja daugiau variklio ir akumuliatoriaus tarnavimo laiko. Kaip toli šie nuolydžiai eina? Jums gali tekti atsakyti į šį klausimą iš pradžių, kad galų gale nepirktumėte nepakankamo variklio galios e-dviračio.

Geriausi miesto el. Dviračiai niekada nepraleidžia geresnio valdymo ir saugumo.

Šis kriterijus labai pagrįstas tam tikrais komponentais, kuriuos integravo ar e. Dviratis gali užtikrinti tinkamą apšvietimą, kai naktį važiuojate miesto gatvėmis? Ar pertraukos yra pakankamai stiprios? Ar jis turi ryškius stabdžių žibintus?

Taip pat galite apsvarstyti galimybę įsigyti dviratį su aukštesne vairu, nes jums reikės sėdėti vertikaliai. Labiausiai patyrę miesto e-dviračių vairuotojai teikia pirmenybę modeliams, kurie skatina vertikalią sėdėjimo padėtį, nes tai leidžia sklandžiai patikrinti aplinką važiuojant. Paprastai tai nėra sportinių ar į našumą orientuotų elektrinių dviračių atveju; taigi, tai tik įrodo, kad miesto el. dviračiai tikrai yra skirti važiavimui mieste.

Modeliai su spynomis tikrai yra labiau nei sveikintini, ypač jei jūsų miestas nėra toks saugus, kaip kiti dviračiai.

Miesto el. Dviračiai lengvai demonstruoja naujovišką el. dviračių pusę su pažangiomis funkcijomis.

Visada įdomu, kaip dauguma prekės ženklų įtraukia technologijas į savo el. Dviračius. Miesto elektriniai dviračiai yra tik vienas geriausių pavyzdžių. Visada laukiama bet kokių papildomų technologijų, kurios gali padidinti komfortą ir padaryti važiavimo patirtį malonesnę.

Iš karto galite pamatyti vidutinės klasės ir aukščiausios klasės modelių skirtumą, ką įrodo beveik visur naudojamas GPS, automatiniai sukimo momento jutikliai, padedantys prailginti važiavimo nuotolį, hidroizoliaciniai komponentai ir galimybė sinchronizuoti programas per integruotą ekraną. paminėti keletą.

Tai yra modeliai, kurie iš tiesų išnaudoja elektrinių dviračių technologijas, ir tie, kurie ją revoliucionuoja, kad elektriniai dviračiai tampa labiau mėgstami nei automobiliai ir motociklai. Jau vien tai yra pakankamas jų vertės įrodymas.

Lengvas svoris visada yra populiarus pasirinkimas dėl rimtų priežasčių

Atsižvelgdami į svorį, turite numatyti bet kokį papildomą krūvį, kurį atliksite. Dauguma el. Dviračių yra natūraliai sunkesni už vidutinius dviračius. Turite tai nepamiršti, jei planuojate įsigyti tokį, kuriame taip pat yra dviračio krepšelis arba papildoma vaiko kėdutė. Ar labiau mėgstate dažnai važinėti su kuprinėmis? Jei dažniausiai nešate didelį papildomą svorį, būtų protingiau labiau pasilenkti prie lengvų modelių.

Jei esate pradedantysis, gali prireikti laiko, kol važiuodami ar nešdami (t. Y. Sulankstę) prisitaikysite prie didesnio daugumos el. Dviračių svorio. Tai nepakenks, jei jau galite sužinoti, kokį svorį galite įveikti (pridėjus papildomą krūvį). Tai pabrėžia, kad prieš perkant reikia kuo daugiau išbandyti el.

Nereikia nuvertinti miesto e-dviračių kainos ir garantijos

Remiantis mūsų tyrimais, miesto e-dviračio kaina ir papildoma garantija lengvai atskleidžia jo kokybę. Dažniau aukštesnės klasės modeliai iš tiesų varžo varžybas dėl savo galimybių garantuoti sklandų važiavimą mieste, suteikti maksimalų komfortą per savo dizainą ir savybes bei kompetentingus važiavimo takus, kurie gali lenktynininkų pranašumus viršyti. Tai praktiškai viskas, ko jums reikia, jei norite geriausios el. Dviračio patirties mieste.

Techninės savybės ir kiti papildomi komponentai, rasti daugiau pažangių modelių, daugeliui motociklininkų daro skirtumą. Gerai tai, kad šie modeliai taip pat siūlo pakankamai universalumo, leidžiančio vis tiek patogiai važiuoti net ir sunkesnėje vietovėje. Jei esate tas lenktynininkas, kuris mato ilgalaikius ekonominius privalumus, susijusius su tvirto, aukščiausio lygio el. Dviračio turėjimu, jūs, be abejo, sutiksite ir su tuo.

Gerai tai, kad yra tikrai gerų vidutinės klasės miesto dviračių modelių, kuriuos įrodo aukščiau pateikta lentelė. Be to, dauguma aukščiausios klasės miesto e-dviračių yra palyginti prieinama už kitų e-dviračių tipų aukščiausios klasės variantus. Galų gale viskas yra maksimaliai išnaudojama jūsų biudžetas, ir jūs galite tai lengvai padaryti atsižvelgdami į savo norus ir poreikius bei kitus čia paminėtus kriterijus. Galite tikėtis įsigyti miesto dviratį, kurį, laikydamiesi šios praktikos, natūraliai laikysite geriausiu. Elektrinių dviračių parduotuvė čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *