Dviračio kamera
Dviračio kamera atrodo, kad tai yra tema apie kurią nėra ką kalbėti. Iš dalies jos neturi jo ypatingų skirtumų, tačiau taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Tačiau jei į tai pažvelgtume giliau tokių atveju suprastume kad kai ką reikia žinoti, ypatingai perkant naujas dviračių kameras. Dviračio kamera tai yra viena iš dviračio dalių apie kurią prisimenama, kai situacija yra jau kritiška, pavyzdžiui, kai kamera jau pradurta ir reikalauja jos keitimo. Nuo to, kad nebus pradurta kamera nėra apsaugotas niekas. Ir atrodo nėra nieko paprastesnio, nei įsigyti naują kamerą skirtą dviračiui, kuri bus reikiamo skersmens ir pločio. Tačiau iš tiesų viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Sėkmingai įsigyti dviračio kamerą gali būti tuo atveju, kai yra įvertinami visi svarbūs kriterijai. Reikia įvertinti tai koks yra kameros vožtuvas. Atrodo kas yra šiose banaliuose vamzdeliuose, kurie yra gaminami iš gumos, kurie praktiškai nieko nesiskiria vienas nuo kito, na jie nebent gali skirtis savo kaina. Tačiau skirtumai tikrai yra. Be to, jie yra labai svarbūs. Ir kai yra pasirenkamos kameros į šį procesą negalima žiūrėti aplaidžiai. Kadangi bet kuri kamera yra sudaryta iš vožtuvo ir vamzdelio, tokiu atveju jie yra skirstomi pagal šias dalis. Taigi pagal vožtuvo tipą šiuolaikiškos kameros gali būti skirstomos į tam tikras rūšis. Presta vožtuvai yra patys populiariausi šiuo metu. Jie gali būti naudojami plentiniuose, hibridinuose ir kitose dviračiuose, kurie turi plonus ratlankius. Taip pat tokius vožtuvus pakankamai dažnai galima pamatyti ir kalnų dviračiuose, tačiau retai.
Patys ploniausi ir lengviausi vožtuvai Shrader. Tai yra pakankamai populiari vožtuvų rūšis, kurios svarbiausia ypatybė yra galimybė kamerą pripūsti automobiline pompa. Tai yra labai patogu, kai jūs neturite dviračiui pritaikytos pompos. Kalbant apie tai kokio dydžio gali būti dviračio kamera, tokiu atveju pagal dydį jos turi būti pritaikomos ratui, kuriame jos bus naudojamos. Pavyzdžiui, kalnų dviračiams yra naudojami 26, 27 ir 29 colių ratai, mietui pritaikytiems dviračiams naudojami 26-28 colių ratai, vaikų dviračiuose yra naudojami 12, 16 ir 20 colių ratai. Kad būtų galima nustatyti kokia dviračio kamera yra reikalinga jums tokiu atveju jums reikia pažiūrėti į padangų žymėjimą. Kiekvienas atakingas dviračio savininkas turi suprasti, kad dviratis tai ne tik linksmas, tačiau ir atsakomybės reikalaujantis hobis. Jei koks nors konstrukcijos elementas sugenda, tai ne tik liūdna, tačiau gali sukelti pavojų dviratininko gyvybei. Taigi dviračių detales reikia keisti laiku. Jei atėjo laikas pagaliau senas dviračio dalis pakeisti į naujas reikia pirkti patikimų gamintojų detales, už prieinamas kainas.
Brangesnė dviračio kamera tai yra lengvesnė kamera. Jei jūs nenorite dalyvauti lenktynėse norint turėti lengvą dviratį, tokiu atveju jūs turite suprasti, kad jums bus kur kas maloniau už nugaros vežti lengvą kamerą. Kokios įmonės dviračio kamerą geriau pirkti? Labai gerai save rekomendavo Maxxis ir Shwalbe kameras. Taip pat yra kameros į kurių vidų yra užpilti skysčiai, kurie neleidžia prakiurti padangai. Tačiau geriau įsigyti kamerą su kokybišku skysčiu, kuris kovoja su prakiurimu. Pradžioje ši priemonė buvo pritaikyta automobiliams. Visa tai reikia įvertinti, kai yra pasirenkamos dviračių kameros. Galėjome suprasti, kad kamerų pasirinkimas savyje taip pat slepia tam tikras ypatybes. Sėkmingo jums važiavimo be jokių prakiurimų!
Daugiau informacijos rasite čia.