Patikima dviračio kamera tai saugus važiavimas

Dviračiai Laisvalaikis

Dviračio kamera

Dviračio kamera atrodo, kad tai yra tema apie kurią nėra ką kalbėti. Iš dalies jos  neturi jo  ypatingų skirtumų, tačiau taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Tačiau jei į tai pažvelgtume  giliau tokių  atveju  suprastume  kad kai  ką reikia žinoti, ypatingai perkant naujas dviračių kameras. Dviračio kamera tai yra viena iš dviračio dalių apie kurią  prisimenama, kai  situacija  yra  jau kritiška, pavyzdžiui, kai  kamera jau pradurta ir reikalauja  jos keitimo.  Nuo  to, kad nebus pradurta kamera  nėra apsaugotas niekas.  Ir atrodo nėra  nieko paprastesnio, nei  įsigyti naują kamerą  skirtą dviračiui, kuri bus reikiamo skersmens ir pločio.  Tačiau iš tiesų  viskas nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.  Sėkmingai įsigyti dviračio kamerą gali būti tuo atveju, kai  yra įvertinami  visi svarbūs kriterijai. Reikia  įvertinti tai koks yra kameros  vožtuvas. Atrodo kas yra  šiose  banaliuose  vamzdeliuose, kurie yra gaminami iš gumos, kurie  praktiškai nieko  nesiskiria  vienas nuo  kito, na  jie nebent gali  skirtis savo kaina.  Tačiau skirtumai tikrai yra.  Be to, jie yra labai svarbūs.  Ir kai yra pasirenkamos kameros į šį procesą negalima žiūrėti  aplaidžiai.  Kadangi bet kuri kamera yra sudaryta iš vožtuvo ir vamzdelio, tokiu  atveju jie yra  skirstomi pagal  šias dalis.  Taigi pagal vožtuvo tipą šiuolaikiškos kameros gali  būti skirstomos į tam tikras rūšis. Presta vožtuvai  yra patys populiariausi šiuo metu. Jie  gali  būti naudojami plentiniuose, hibridinuose ir kitose dviračiuose, kurie turi  plonus ratlankius.  Taip pat tokius vožtuvus pakankamai dažnai galima  pamatyti  ir kalnų dviračiuose, tačiau  retai.

Patys ploniausi ir lengviausi vožtuvai Shrader.  Tai yra pakankamai populiari vožtuvų rūšis, kurios svarbiausia ypatybė yra  galimybė kamerą pripūsti automobiline pompa. Tai yra  labai patogu, kai jūs neturite  dviračiui pritaikytos pompos.  Kalbant apie tai kokio dydžio gali  būti dviračio kamera, tokiu  atveju pagal dydį jos turi  būti pritaikomos ratui, kuriame jos bus  naudojamos. Pavyzdžiui, kalnų dviračiams yra naudojami 26, 27 ir 29 colių  ratai, mietui pritaikytiems dviračiams naudojami 26-28 colių ratai, vaikų dviračiuose yra  naudojami 12, 16 ir 20 colių ratai.  Kad  būtų galima  nustatyti kokia  dviračio kamera yra reikalinga jums tokiu  atveju jums reikia  pažiūrėti  į padangų žymėjimą. Kiekvienas  atakingas dviračio savininkas turi  suprasti, kad dviratis tai ne tik  linksmas, tačiau ir atsakomybės reikalaujantis hobis.  Jei koks  nors konstrukcijos elementas sugenda, tai ne tik liūdna, tačiau gali sukelti pavojų  dviratininko gyvybei.  Taigi  dviračių detales reikia keisti laiku.  Jei atėjo laikas pagaliau senas dviračio dalis pakeisti į naujas reikia pirkti  patikimų gamintojų detales, už prieinamas kainas.

Brangesnė  dviračio kamera tai yra lengvesnė kamera.   Jei jūs nenorite  dalyvauti lenktynėse  norint turėti lengvą dviratį, tokiu  atveju jūs turite  suprasti, kad jums bus kur kas maloniau už nugaros vežti  lengvą kamerą.  Kokios įmonės dviračio kamerą  geriau pirkti?  Labai gerai save rekomendavo Maxxis ir Shwalbe  kameras.  Taip pat yra kameros į kurių  vidų yra užpilti skysčiai, kurie  neleidžia prakiurti padangai. Tačiau  geriau įsigyti kamerą  su  kokybišku skysčiu, kuris  kovoja  su prakiurimu. Pradžioje  ši priemonė  buvo pritaikyta  automobiliams. Visa tai reikia įvertinti, kai yra pasirenkamos dviračių kameros.   Galėjome  suprasti, kad kamerų pasirinkimas savyje taip pat slepia  tam tikras ypatybes.  Sėkmingo  jums važiavimo be jokių prakiurimų!

Daugiau informacijos rasite čia.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *