Ekovata universali šiltinimo medžiaga

Šiltinimas

Ekovata

tai yra geriausia gamtinė šiltinimo medžiaga, kuri taip pat suteikia ir geriausią garso izoliaciją. Tai yra patogi ir efektyvi europietiškos kokybės izoliacinė medžiaga, kuri pasižymi puikiomis savybėmis.

Tai yra medžiaga pagaminta iš celiuliozės, kuri užkerta kelią degimui ir neleidžia daugintis graužikams. Ekovata, tai yra labiau artima žmogui šiltinimo ir garso izoliacijos medžiaga, kuri jau daugiau kaip 80 metų yra naudojama pasaulyje. Ekovata panašiai kaip ir natūrali mediena užtikriną malonią ir jaukią atmosferą namų patalpose, reguliuoja drėgmę. Ir puikiai jūsų namus apsaugo nuo triukšmo ir šalčio.

ekovataEkovata, tai yra biri šiltinimo medžiaga, todėl jos panaudojimas gali būti efektyvesnis ir racionalesnis. Jos privalumai tokie, kad ji puikiai užpildo visus tarpus ir užtikrina vientisą izoliaciją nepriklausomai nuo karkaso sudėtingumo ir nelygumų. Palyginus kainos ir kokybės santykį ekovata yra puiki alternatyva plačiai paplitusioms izoliacinėms medžiagoms, tokioms kaip mineralinė, bazalto arba stiklo vata.

Štai kokiomis savybėmis pasižymi ekovata:

  • Vasara ji namuose turi išsaugoti vėsą;
  • Žiemą ekovata turi tarnauti kaip šiltinimo medžiaga ir palaikyti normalų drėgmės lygį;
  • Sumažins gaisro tikimybę;
  • Turi neleisti atsirasti kenksmingų vabzdžių atsiradimui;
  • Užtikrins statinio saugumą.

Tačiau taip pat ekovata yra ilgaamžė ir patikima. Šiltinimas ekovata vyksta lengvai, paprastai ir greitai. Ši šiltinimo medžiaga yra sėkmingai naudojama norint užtikrinti patogumą ir gyvenamo namo energijos sąnaudas.

Ekovata yra tikrai universali šiltinimo medžiaga. Su jos pagalba galima apšiltinti namo sienas, grindis, stogą, tai yra naudojant tokią šiltinimo medžiagą galima išspręsti visas problemas. Naudojant ekovatą mes jums padėsime jūsų namuose išsaugoti ekologišką švarą, patogumą ir sveikatą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *