Eteriniai aliejai tai kvapai

Be kategorijos

Eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai, tai yra koncentruoti kvapai ir gyvenimo jėgos esencija. Jei jie nėra atpalaiduojamoje išvaizdoje tokiu atveju jie nėra naudojami. Priešingai, turi būti naudojamos kelių lašų dozės arba kosmetinis pienelis. Net jei jūs arbatmedisnorite priimti aromatinę vonelę prieš tai reikia ištirpinti kelis eterinio aliejaus lašus, kadangi švarus aliejus netirpsta vandenyje ir net gali sukelti nudegimus. Toks aliejus teikia sveikatinantį efektą visam organizmui. Pavyzdžiui, eterinis aliejus yra puikiai žinomas savo puikiomis antiseptinėmis savybėmis, puikiai padeda jei žmogus serga herpesu, bei gali padėti jei žmogus turi pleiskanų. Eteriniai aliejai tai yra mūsų aromatiniai pagalbininkai, kai yra kovojama su įtampa. Yra daugybė įvairiausių eterinių aliejų, kurie padeda pašalinti stresą ir visų pirma tai yra raminantys aliejai, kurie pašalins nervinę ir fizinę įtampą, tai jums sukels atsipalaidavimą. Prie tokių gali būti priskiriamas bergamotas, šalavijas, jazminas, levanda, mairūnas, rožė ir kita. Šie eteriniai aliejai gali būti naudojami nuolat kompozicijose tam, kad patalpoje būtų užtikrinamas tinkamas aromatas. Tokių aliejų aromatai yra natūralūs ir labai efektyvūs, bei jie padeda kur kas geriau įveikti krizes, kurios įvyksta mūsų gyvenime. Jei stresas labai stipriai paveikė jūsų nervų sistemą ir ji nuvargo, tokiu atveju gali būti naudojamas rozmarino arba kitas eterinis aliejus. Jie gali padidinti jūsų gyvenimo energiją, jūs gausite naują įkvėpimą ir tai padaryti jums padėmėtų, kmynų arba juodųjų pipirų aliejai.

Eteriniai aliejai jūsų namų kvapui suteiks natūralų, gamtos kvapą. Labai svarbu žinoti, kad natūralus eterinis aliejus ne tik aromatizuos orą patalpoje, tačiau suteiks malonumą ir atitinkamai pagerins jūsų savijautą. Eteriniai aliejai tai yra koncentruotas aromatas. Tačiau gryną aliejų naudoja tik tikrai patyrę specialistai. Taip pat yra paplitęs mitas, kad aliejai gali būti dedami į kremą. Šie aliejai tai yra augalų siela, dažniausiai jie yra gėlėse, tačiau dažniausiai tokie aliejai yra gaminami juos išspaudžiant iš augalų lapų ir šaknų, o kartais ir iš jų vaisių. Pavyzdžiui, eterinis Iriso aliejus yra gaminamas iš šio augalo šaknies. Kvapų terapija daugeliui žmonių padeda kasdieniniame gyvenime. Jūs ateinate į spa-saloną ir jūs apsupa gėlių aromatai, jūs galite pasijausti atsipalaidavimą, jūs daugiau nenorėsite skubėti, tačiau tik norėsite atsipalaiduoti. Šie aliejai jums padės susidoroti su kūno ir sielos ligomis, aliejus jums padės atgaivinti jūsų protą, suteiks jums daugiau kūrybingumo. Bus sukurta maloni aplinka.

Eteriniai aliejai tai yra aktyvus pagalbininkas sergant įvairiomis ligomis, jie pasižymi įvairiu antiseptiniu poveikiu, numalšins uždegimą, padės pagydyti bronchitą ir kitas ligas. Tokie natūralūs aliejai yra labai dažnai naudojami kosmetologijoje ir kasdieniniame gyvenime, jie gali kvėpinti patalpas arba gali būti naudojami, kai yra priimama vonia. Kosmetiniai aliejai pasižymi sugebėjimu pakeisti žmogaus psichoemocinę būklę, taip pat žmogus įgauna daugiau energijos, padidina proto aktyvumą, bei seksualumą, pašalina apatiją ir blogą nuotaiką, atpalaiduoja ir nuramina. Be to, šie gamtiniai antibiotikai gali būti naudojami, kai yra gydomos įvairios infekcijos ir uždegimai. Eteriniai aliejai gali būti skirti veidui ir jie yra naudojami kosmetiniais tikslais, tačiau ši sritis yra labai plati, kadangi aliejus patenka labai giliai į odą, maitina ir padeda pagerinti veido odos būklę. Priešingai nei augalinis aliejus, eterinis aliejus nėra naudojamas grynas, kadangi jis gali sukelti sudirgimą. Tačiau kartais yra tam tikros išimtys ir gali būti naudojamos jei jūs sergate herpesu arba ant jūsų odos yra įtrūkimai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *