evelor

Evelor – didžiausias imuniteto stiprintojas

Sveikata Vaistai

evelorEvelor (resveratrolis) – itin stiprus oksidantas, kuris gaunamas iš japoniškos plačialapės rūgties (lot. Polygonum cuspidatum, kinietiškas – Hu Zhang) šaknų. Šią medžiagą natūraliai gamina patys augalai, tačiau ne nuolat, o užklupus stresinėms sąlygoms: šalčiui, sausrai, radiacijos antplūdžiui, grybelinėms ar virusinėms infekcijoms.  Rytų medicinoje ši medžiaga vartojama daugiau nei 2 tūkst. metų. Preparate „Evelor“ esantis resveratrolis – natūraliai atsirandantis augalinės kilmės produktas, kuris yra randamas daugiau nei 70 augalų rūšių (vynuogėse, riešutuose, lelijose, eraičino žolėje, eukaliptuose, šilkmedyje, rūgtinių šeimos augaluose), riebaluose ir alkoholyje tirpus stilbenų klasės junginys. Ypač daug resverastrolio aptinkama vynuogių odelėje bei sėklose, sultyse ir net medienoje. Tūkstantmečius Japonijoje naudojamas resveratrolis veikia kaip stipriausias iš visos gamtos antioksidantų, kurio aktyvumas  20 kartų viršija vitamino C, šiek tiek mažiau – kofermento Q10 ir beta karotino aktyvumą. Kadangi japonai pasižymi kaip ilgaamžiai, manoma, kad tai gali būti būtent dėl dažnai naudojamo resveratrolio.

„Evelor“, kurio veiklioji medžiaga yra resveratrolis, padeda žmogui stiprinti antioksidacinę bei imuninę organizmo sistemą, saugoti širdį ir kraujagysles, o organizmą – nuo nervinės įtampos, streso, atminties pablogėjimo. Vartojant „Evelor“ didėja „gerojo“ cholesterolio kiekis, žmogus geriau jaučiasi, nes padaugėja energingumo ir pakilios nuotaikos, o dėl stiprėjančio imuniteto mažėja ligų ir galimybių užsikrėsti siaučiančiais virusais. Nustatyta, kad „Evelor“ profilaktiškai vartojant veikia prieš širdies ir kraujagyslių, alergines bei onkologines ligas (slopina kancerogenezę), pasižymi bakterijas slopinančiu, antiseptiniu, antialerginiu poveikiu. Todėl šis preparatas itin vertingas gripo, peršalimo ligų laikotarpiu. „Evelor“ veiksmingas ir sergant sąnarių uždegimu ar odos ligomis, malšina menstruacinius skausmus, slopina pūslelinės ir žmogaus imunodeficito virusus, mažina cukraus kiekį organizme, slopina aterosklerozės ir osteoporozės požymius, estrogenų poveikį, aktyvindamas sirtuinus lėtina senėjimo procesą.

Besipriešinantiems cheminiams preparatams, didiesiems kovotojams su farmacininkų peršamu vaistų vartojimu, didžiuliu organizmo pastiprinimu gali tapti natūralusis, iš gamtos gaunamas „Evelor“. Būdamas netirpus vandenyje, resveratrolis iš maisto šaltinių blogai pasisavinamas, tačiau saikingas vyno (ypač raudonojo) vartojimas gali organizmą papildyti reikiama resveratrolio doze. „Evelor“ tinkamas vartoti vaikams, nėščioms (nors pasirodė tyrimų aprašymų, jog nėštumo metu vartojamas resveratrolis gali sukelti kasos pažeidimus vaisiui.) ar maitinančioms moterims, pagyvenusiems žmonėms, tačiau atsargesniems reikėtų būti sergantiems kepenų ligomis.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *