tvoros

Funkcionalios tvoros

Tvoros

Tvoros būna pačios įvairiausios, tačiau jų svarbiausia funkcija yra teritorijos aptvėrimas ir tai kaip atrodys jūsų tvora daugeliu atveju priklauso nuo jūsų, kadangi jūs turėsite pasirinkti iš kokių medžiagų bus pagaminta jūsų tvora, kokia bus tvoros spalva ir dizainas. Tam, kad jūs turėtumėte iš ko pasirinkti mes jums siūlome šį tvorų pasirinkimą:

  • Laikinos tvoros;
  • Tinklinės tvoros;
  • Segmentinės tvoros;
  • Strypelių tvoros.

Mūsų tvoros tai yra nauja tvorų karta. Užsakydami jas jūs galėsite įvertinti jų privalumus. Šios tvoros yra įdomios, o svarbiausia, kad jos jums tarnaus ištikimai ir atliks visas tvoroms priklausančias funkcijas. Mūsų parduotuvėje jūs galėsite įsigyti ne tik tvoras, taip pat yra parduodami varteliai. Varteliai užtikrins patogų priėmimą į jūsų namus. Yra parduodami patys įvairiausi varteliai, jei nebūtu vartelių, tai tvoros negalėtu veikti. Juk varteliai ne tik leis patekti jums į savo namų teritoriją, tačiau ir atlieka dekoratyvinę funkciją.

Mes parduodame:

  1. Segmentinius vartelius, jie yra gaminami iš segmentinių elementų, parduodami su užraktais;
  2. Naujo tipo varteliai. Gaminami iš ornamentinių tvoros segmentų, jie gali būti lenkiami į išorę arba vidų ir taip pat turi užraktus;
  3. Strypelių varteliai, jie yra gaminami su reguliuojamais vyriais ir užraktais.

Tačiau, kad tvora būtu funkcionali nepakanka tik turėti vartelius jums taip pat yra reikalingi patikimi tvirtinimo elementai, tai segmentinių tvorų tvirtinimo elementai ir tinklinių tvorų tvirtinimo elementai. Tai yra apkabos-atramos, kurios jungia tvorą su stulpais, apvalūs kamšteliai, įtempimo vielos, nerūdijančio plieno kabliukai ir veržlės, segmentus tvirtinančios plokštelės. Tvirtinimo elementai gali pasigirti savo kokybe ir plačiu asortimentu, jie padės jūsų tvorai funkcionaliai veikti. Š tiesų tvora tai yra mūsų teritorijos ribas parodantis elementas. Tvoros padės apsaugoti jūsų teritoriją nuo svetimų žmonių ir gyvūnų.Tai yra labai svarbus jūsų teritorijos elementas, kuris turi protingai derėti prie jūsų bendro teritorijos aplinkos vaizdo. Planuodami įsirengti savo teritorijoje tvorą pasirinkite aukso viduriuką. Nesistenkite pasislėpti nuo viso pasaulio, tačiau ir nebūkite kaip atvira knyga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *