Mezoterapija-grožio procedūra

Be kategorijos

Mezoterapija

Mezoterapija tai yra klasikinis estetinės medicinos įrankis, kuris   visiškai pateisina kosmetologų ir pacientų lūkesčius. Ir šiuo metu ši procedūra   yra dar efektyvesnė ir nesukelia jokių traumų, kadangi jos metu yra naudojamos šiuolaikiškos technologijos ir   preparatai. Mezoterapija suteikia galimybę vizualiai atjauninti veido,   rankų, kaklo odą ir ne keliais metais,mezoterapija o 5-10 metų. Jūsų veido oda įgaus daugiau blizgesio ir švytėjimo, bus pašalintos   pigmentinės dėmės ir smulkios raukšlės, bei kiti defektai. Mezoterapija yra naudinga jei jūs   norite atkurti gražias   ir aiškias   veido ir kaklo linijas, taip pat galės pašalinti nuo neestetiškai   atrodančio antrojo pagurklio. Tokių procedūrų kursas labai dažnai   yra   vadinamas neoperacine plastika ir   ši procedūra tikrai to verta, kadangi ši procedūra gali paversti odą jaunesne netraumuojant jos. Be to, su šios procedūros pagalba gali būti kontroliuojamas lūpų kontūras   ir gilios raukšlės, kurias gali pašalinti tik plastikos   chirurgai. Taiga kas   yra ta mezoterapija šiandien? Tai yra lokalus kokteilių ir biologiškai aktyvių medžiagų suleidimas į odos epidermį, atitinkamai yra naudojamos mažos dozės. Labai dažnai, kai yra atliekama ši kosmetinė procedūra   yra naudojami vitaminai, mikroelementai, kolagenas ir elastinas, augaliniai ekstraktai, gydomieji ir   homeopatiniai preparatai.   Tokių   kokteilių   sudėtis yra pasirenkama individualiai, priklausomai nuo to ko reikia jūsų odai ir kokias estetines problemas jums reikia išspręsti.

Mezoterapija turi įvairius privalumus, ši procedūra tiesiogiai veikia odą. Kai į odą yra suleidžiami vitaminai, maistinės ir drėkinančios medžiagos atitinkamai yra paleidžiami galingi procesai, tai yra atjauninami odos audiniai. Lokali mezoterapija, kuri yra atliekama naudojant priešuždegiminius preparatus tai yra tarsi tikra greitoji pagalba, kai jūsų veidas yra išbertas. Kadangi gydomieji komponentai greitai ir su maksimalia koncentracija, todėl   jie teikia geriausią poveikį. Mezoterapija be jokių abejonių yra efektyvesnė nei kremai arba tonikai arba įvairūs grožio vitaminai. Juk pirmuoju   atveju daugelis maistiniu ir drėkinamųjų medžiagų patenka tik į odos epidermį ir užtikrina poveikį tik paviršiuje, antruoju atveju reikiami komponentai į dermą   patenka   per kraujotaką ir pakankamai   mažais kiekiais. Kitas šios procedūros privalumas yra tas, kad ji teikia subtilų poveikį. Šiuolaikinė   mezoterapija jūsų netraumuos, tačiau suteiks   maksimalų rezultatą. Klasikinėje mezoterapijoje yra naudojamos labai plonos adatos ir   yra suleidžiamos dešimties arba šimtų   milimetrų dozės. O kai kurios metodikos suteikia galimybę išvengti net pačių menkiausių odos pažeidimų, todėl jums nereikės pašalinti kažkokių atsiradusių pažeidimų. Dėl savo ypatingos struktūros derma savyje patikimai sulaiko visus įleistus preparatus, todėl mezoterapijos kurso rezultatas   išlieka apie 12-24 mėnesius ir kartais net dar ilgiau. Visos moterys puikiai žino, kad oda tai yra jūsų sveikatos ir amžiaus   indikatorius. Deja, tačiau visi negalavimai   mūsų odoje palieka tam tikrus pėdsakus.
Labai dažnai moterys pamiršta apie tai, kad veido, rankų ir kūno oda reikalauja nuolatinės reguliarios ir profesionalios priežiūros. Ir įprastai jos pradeda jaudintis, kai pakitimus jau yra sunku nuslėpti. Taiga kyla labai svarbus klausimas, ką daryti? Juk pasinaudoti chirurgo pagalba tikrai nori ne kiekviena moteris. Tačiau visa laimė, kad yra alternatyva, kuri jums padės dalyvauti kovoje už savo grožį tai yra mezoterapija. Ši kosmetikos   procedūra į sąrašus buvo įtraukta dar pakankamai nesenai, tačiau dėl savo efektyvumo ji labai greitai tapo populiari. Ir nėra keista, kad ši procedūra buvo išrasta Prancūzijoje, juk tai yra grožio ir žavesio šalis.

Daugiau informacijos: www.emklinika.lt

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *