Nuoma Palangoje. Kaip išsisukti jaunai šeimai?

Nuoma Palangoje

nuoma palangojeNuoma Palangoje“ – su tokiais plakatais atvykstančiuosius į šį pajūrio miestą pasitinka nuomojantys patalpas palangiškiai. Vieni poilsiautojų ilsėtis prie jūros atvažiuoja jau iš anksto turintys kur apsigyventi, kitiems tenka ieškotis vietoje. Yra tokių žmonių, kurie tik ir naudojasi tokių pasitinkančiųjų nuomos Palangoje paslaugomis, tačiau dažniausiai tuo tenka nusivilti. Mat tai, apie ką pasakojama ir kas siūloma, kuo sugundoma, dažnai labai skiriasi nuo realybės. Pradedant atstumu iki jūros, miesto centro (kas būna aktualiausia atvykusiems pailsėti) ir baigiant pačiomis gyvenimo aplinkybėmis, patogumų ar švaros stoka.

Suprantama, kad idealiausias variantas važiuojant ilsėtis – pastovių, jau išbandytų, žinomų patalpų nuoma Palangoje, kurios nėra niekad nuvylę. Tačiau jei tokio varianto dar neturima, jis neatrastas ar tiesiog vis nesiseka su apgyvendinimo patalpų paieškomis? Šis klausimas aktualus jau daugelį metų ir labai mažai tokių žmonių, kurie, nuvykę į pajūrį, ten tikrai ilsisi, o ne blaškosi ieškodami kur pernakvoti arba laiką paplūdimyje leidžia, burnodami dėl nevykusiai išsinuomoto gyvenamojo ploto. Nors Palanga – pakankamai didelis miestas, įsikurti ten trumpam laikotarpiui tikrai yra kur, tačiau dažnai poilsiautojų netenkina nuomojamo ploto patogumai, kurie neatitinka reikalaujamos kainos. Jei poilsiauti atvyko jauna šeima su mažais vaikais, jiems tikrai nepatogu į pajūrį eiti per visą miestą iš daugiabučių, esančių visai kitame miesto gale. Taigi, tai, kas atitinka jų patogumus, t.y. butai su virtuve, tualetu ir karštu vandeniu, dažniausiai randasi toli. O štai nuomą Palangoje siūlantys ir arčiau jūros gyvenantys tegali priimti į visiškai mažučius kambariukus nuosavose valdose. Deja, tokiais atvejais dažnai ir tualetai su dušais, virtuvė būna bendri, o tai nėra patogu turintiems mažus vaikus. Tačiau tokie nuomos variantai – kambarys nuosavame name netoli jūros – taip pat turi privalumą – kiemą, kuriame laisvu laiku gali pabėgioti mažieji poilsiautojai.

Štai vat tokias ir panašias situacijas išgyvena dauguma šeimų, atvykusių pajūrin ir ieškančių patrauklių nuomos Palangoje variantų. Lengviausia, kai nereikia taupyti ir galima rinktis tai, ko trokšta širdis, tačiau jei šeimos biudžetas ne itin gausus, tenka sudėtingai suktis. O kur dar maitinimasis, pramogos, pro kurias mažieji negali praeiti ir tempia tėvelius už rankos dar ir dar…ir dar kartą….

Ech, Palanga, „Palanga močiučių“…

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *