Sklandžiai atliekamas kondicionierių remontas

Automobiliai Paslaugos

Kartais jau taip nutinka, kad kondicionieriui yra reikalingas remontas, tai gali lemti įvairios priežastys. Tačiau nutikus tokiai situacijai mes visada esame pasiruošę ateiti jums į pagalbą, atlikti profilaktinius veiksmus, suteikti jums konsultaciją, kaip jums galima išvengti gedimų.​kondicionierių remontas

Mes esame remontavę jau labai daug kondicionierių, kuriems yra reikalingas remontas. Taigi natūralu, kad mes gavome jau daug praktinės patirties.

Mes jums suteiksime šias kondicionierių remonto paslaugas:

  • Nuimsime ir įstatysime kondicionierių;
  • Atliksime kondicionieriaus kompresoriaus remontą;
  • Pakeisime kondicionieriaus kompresoriaus guolius;
  • Nustatysime kodėl nuteka freono dujos;
  • Atliksime kitus kondicionieriaus pildymo darbus.

Šiais laikais automobilių kondicionieriai tarnauja pakankamai ilgai, tačiau yra tam tikros sąlygos. Kondicionierių reikia prižiūrėti, valyti, sutepti, dezinfekuoti, tai yra jį nuolat profilaktiškai tikrinti. Tik šiuo atveju jums neprireiks skubaus kondicionierių remonto, tačiau jei netyčia nutiko taip, kad jūs neturėjote laiko patikrinti savo kondicionieriaus ir kondicionierius pradėjo blogai veikti, tai iš karto reikia kreiptis į autoservisą. Štai čia ir kyla klausimas, o kur važiuoti? Į ką reikia kreiptis su šia problema ir ar kas nors galės išgelbėti kenčiantį vairuotoją? Žinoma yra tokie specialistai ir tai įmonės UAB ,,Autošaltis“ specialistai, kurie pasirūpins jūsų kondicionieriaus remontu. Juk kondicionierius, tai yra vienas iš svarbiausių patogumo agregatų, kurie yra šiuolaikiniame automobilyje. Tam, kad kondicionierių remontas būtų atliekamas operatyviai, labai svarbu, kad specialistai turėtu visas kondicionieriaus remontui reikalingą įrangą. Kondicionierių remontas dažniausiai būna pakankamai sudėtingas, todėl geriausia yra teisingai naudoti kondicionierių ir reguliariai atlikti jo diagnostiką. UAB ,,Autošaltis“ gali suteikti kokybiškas kondicionierių remonto paslaugas. Automobilių kondicionierių remontas, kurį mes atliekame, tai yra garantija, kad jūsų automobilio klimato sistema veiks be jokių trukdžių ir veiks dar labai ilgą laiką.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *