Tarptautiniai persikraustymai pagal užsakymą

Tarptautiniai perkraustymai

tarptautiniai perkraustymaiTarptautiniai persikraustymai aktulūs įvairius poreikius turintiems klientams, kurie nori persikraustyti gyventi į užsienio šalį ir ketina pasiimti savo asmeninius daiktus. Taip naujoje gyvenamoje vietoje su savo mylimais baldais klientas iš karto jaučiasi kaip namuose.

Daugiau informacijos: www.baltictransa.lt

Įmonė UAB „Baltic Transa“ vykdo krovinių pervežimą iš ir į daugelį Europos valstybių: Lietuvą, Angliją, Airiją, Ispaniją, Daniją, Švediją, Norvegiją, Rusiją ir kitas. Platus geografinis išsidėstymas pasiekia klientą ten ir tada, kad jam reikia. Tarptautiniai pervežimai vyksta greitai ir tiksliai iš taško A į B. O svarbiausia, kad įmonė pasirūpina visais transportavimo dokumentais, todėl klientui perskraustymo metu būna vienu darbu mažiau. Darbuotojai itin kruopščiai sudaro krovinio turinio sąrašą, apdraudžia kiekvieną vežamą daiktą, todėl daiktų pasimetimas kelionės metu yra neįmanomas. Visi baldai ir kiti daiktai saugiai pakraunami į sunkiasvorius tentinius sunkvežimius 82 m3, 92 m3, 120 m3 ir mažesnių gabaritų transportą: 14 m3, 40 m3, 60 m3, priklausomai nuo to, kiek didelis krovinys yra gabenamas. Tarptautiniai pervežimais naudojasi ir nestandartinius arba senovinius baldus savo buityje naudojantys žmonės, nes pasitiki įmone. Kadangi kartą pasinaudoję transportavimo paslaugomis lieka patenkinti ir daiktus atgauna be defektų, rekomenduoja įmonę kitiems. UAB „Baltic Transa“ didžiuojasi, kad siūlo konkurencingas kainas ir logistikos srities rinkoje yr vieni patikimiausių.

Visi darbuotojai vairuoja drausmingai ir neturi nuobaudų. Krovinius į vietą jie nuveža sutartu laiku. Pakrovimo ir iškrovimo darbais pasirūpina įmonė, todėl užsakovui nereikia lenkti nugaros. Kliento poreikiai visada maksimaliai išpildomi, nes dirbama taip, kad skundų neatsirastų. Jei kyla kokių nors klausimų dėl transportavimo, klientas, susisiekęs su vadybininku gauna atsakymus į savo klausimus. Gera įmonės reputacija nėra perkama reklama, ji pelnoma žmonių, kurie naudojosi įmonės paslaugomis pasitikėjimu ir teigiamais atsiliepimais apie nuveiktus darbus.

Logistikos specialistai taip pat siūlo galimybę pervežti kelis krvonius į skirtingas vietas vienu metu, todėl klientas gali sutaupyti. To prireikia, jei vienus daiktus reikia pristatyti gyvenamosios vietos adresu, o kitus – į darbovietės patalpas, jei kalbama apie verslo plėtrą užsienyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *