UAB „Pakuotės pasaulis“ pasirūpins pakuotės dizainu

Pakuotės

UAB „Pakuotės pasaulis“ pasirūpins aukščiausią kokybę ir pakuotės dizainu. Mūsų kvalifikuotų specialistų misija – maksimaliai patenkinti klientų poreikius, išklausyti ir patarti. Kalbėdamiesi su klientais mes išsiaiškiname jų poreikius ir pildome bei geriname savo asortimentą. Siekiame, kad mūsų paslaugos atitiktų aukščiausius standartus, o kokybė pranoktų visų lūkesčius. Mūsų vizija – tapti geriausiais ir stipriausiais rinkoje. Platus asortimentas leidžia pelnyti klientų palankumą. Prekės pakuotė yra labai stiprus veiksnys renkantis prekę, pakuotė įtakoja pirkimo apsisprendimą. Projektuojame ir gaminame pakuotes, dovanų dėžutes. Galime sukurti individualaus dizaino dėžutes, jas suprojektuoti bei pagaminti. Išklausysime jūsų idėjas ir parinksime geriausią sprendimą. Individualiai atspausdinsime logotipus ar kitą reikiamą medžiagą ant dėžučių, maišelių, vokų ir pan. Dėžučių gamybą bei projektavimą vykdome išklausę klientų pageidavimus, taip plečiame ir savo asortimentą. Patikimumas ir kokybė yra UAB „Pakuotės pasaulis“ sėkmės garantas. Mūsų pakavimo dėžučių galima įsigyti patogioje internetinėje svetainėje arba paskambinus bei parašius elektroninį laišką.

 

Dažniausiai užduodami klausimai:

 

Ar gaminate individualias dėžutes?

Taip, gaminame dėžutes išsiklausinėję jūsų poreikių. Mes ne tik gaminame, bet ir projektuojame, todėl nereikės ieškoti atskiro specialisto. Siekiame taupyti jūsų laiką, todėl siūlome ir individualius sprendimus ir jau esamus.

 

Kaip galima įsigyti dėžutes?

Dėžučių įsigyti galima paskambinus telefonu ar parašius elektroninį laišką, taip pat patogioje internetinėje parduotuvėje. Prireikus pagalbos atsakysime į jūsų klausimus ir patarsime.

 

Ar pas jus galima įsigyti pakuotes siuntoms? Kokios pasirinkimų galimybės?

Prekiaujame dėžėmis siuntioms, vokais su oro apsauga, kurjeriniais vokais, lipniomis etiketėmis, vokais, klijuojamais vokais ir tūtomis. Siūlome trijų tipų gofro kartono rūšis: E, B ir C. Vokus su vidiniu burbulinės plėvelės sluoksniu (rudos ar baltos spalvos), kurie apsaugo siuntą nuo smūgių, drėgmės, apibraižymų ar kitų aplinkos veiksnių. Siūlome 11 dydžių. Korjeriniai vokai pagaminti iš storos LDPE tipo nepermatomos plėvelės, kuri yra 50 mikronų storio. Siūlome baltus vokus su lipnia juostele. Jie apsaugos jūsų siuntą nuo drėgmės, tiks įvairių prekių siuntimui. Yra 8 galimi variantai. Lipnios a4 formato etiketės pravers adresų, bei kitokios informacijos spausdinimui. Etiketės skirtos ženklinti, numeruoti ar spausdinti reikiamai informacijai ir klijuoti ant prekių ar siuntų. Pakuotėje yra 100 vnt a4 lipdukų, o išsirinkti galima pagal lipdukų dydį bei kiekį lape. 15 galimų pasirinkimų, tinka lazeriniams, rašaliniams, ir kopijavimo aparatams. Siūlome baltus vokus laiškams, siuntoms, ar dokumentams siųsti, įvairių išmatavimų, su nuplėšiama lipnia juostele. Galime pagaminti pagal jūsų individualų spaudos maketą. Asortimente turime skaidrių klijuojamų vokų, skirtų dokumentams pritvirtinti prie krovinio ar siuntos. Vokai lengai klijuojami ant dėžių ar palečių. Turi apsaugą nuo drėgmės ar purvo. 4 galimi pasirinkimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *