Vasarą populiarėja greitieji kreditai

Verslas

Vasarą populiarėja greitieji kreditai

 

Pastaraisiais metais artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis mūsų ima planuoti atostogas ir poilsį. Jau kuris laikas ekonomistai skaičiuoja, kad atostogauti Lietuvoje tampa vis brangiau. Be to, statistika rodo, jog ne kiekvienas tautietis visgi spėja susitaupyti pakankamai pinigų atostogoms, tad dažniausiai būtent vasarą populiarėja nedideli greitieji kreditai.

 

Dažniausiai nedidelė pinigų suma tampa reikalinga kai planuojamos atostogos, o pinigų joms nepakanka. Ypač, jei kelionių agentūros pasiūlo viliojančių pasiūlymų su tikrai naudingu ir nebrangiu paketu. Pavyzdžiui, vietoj Jūsų planuotų 500 eurų kelionei, reikia skirti 650, tačiau pasiūlymas stebėtinai geresnis. Tuomet kas gi gali atsispirti tokiai progai?

 

Smulkiojo kreditavimo bendrovės dažniausiai tokiu atveju gali padėti greitai ir paprastai. Visos nedidelės paskolos iki 350 eurų Lietuvoje priskiriamos smulkioms paskoloms, tad jos išduodamos supaprastinta tvarka. Be to, greitieji kreditai ar paskolos išduodamos internetu ar net SMS žinute, tad tai dar labiau supaprastina procesą. Jums tereikia užpildyti reikalingą paraišką, pateikti savo duomenis ir jau valandos bėgyje sąskaitoje atsiranda trūkstama pinigų suma. O tada jau galite keliauti tiesiai į kelionių agentūrą.

 

Žinoma, pasiskolinti pinigų vasarą atvyksta ne tik tie, kurie planuoja išvykti, bet ir tie, kurie jau atostogavo, o iki kitos algos dar laukti liko ilgai. Dažniausiai po atostogų daugelį aplanko gana skurdus laikas, kuomet pinigų ne per daugiausiai, alga dar negreitai, o jau reikia mokėti už butą ir sumokėti mokesčius. Tokiu atvejų greitųjų kreditų bendrovės taip pat tampa puikiu pagalbininku. Vasaros metu dažnai žmonės skolinasi nedideles sumas pinigų, kad galėtų išlaikyti finansinį stabilumą. Tokiu atveju greiti kreditai gali būti suteikiami mėnesiui ar keliems. Tuomet po atostogų iš kitų gautų atlyginimų pakaks sumokėti po keliasdešimt eurų du ar tris mėnesius ir nė nepajusite, kad buvo ištikusi sudėtinga finansinė situacija.

 

Visų svariausiai skolinantis iš greitųjų kreditų bendrovių, tinkamai apskaičiuoti kredito kainą. Ne paslaptis, kad trumpam laikui išduodami greitieji kreditai ir paskolos yra suteikiami su gana aukštomis palūkanomis, o apie tai pagalvoja ne visi. Tačiau jei būsite budrūs ir skirsite šiek tiek daugiau laiko paskolos paieškai, galbūt rasite kreditorių, kuris kaip tik šiuo metu siūlo palankų pasiūlymą dėl palūkanų arba suteikia pirmą kreditą nemokamai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *