balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas Klaipėdoje pasirūpins jūsų šiluma

Balkonų stiklinimas Klaipėda Balkonų stiklinimas Klaipėdoje

Balkonų stiklinimas Klaipėdoje – galimybė papildomai apšildyti savo būstą, apsaugoti jį nuo kritulių, praplėsti namų erdvę, kurioje galima leisti laisvalaikį. Nuo šios stiklinimo sistemos pasirinkimo labai priklauso fasadinė namo išvaizda, balkono naudojimosi ir priežiūros praktiškumas, šiek tiek bendra buto garso izoliacija, vėdinimo galimybės, varstymo ir atidarymo būdai, matoma erdvė.

Šiuo metu yra trys balkonų stiklinimo Klaipėdoje būdai:

– rėminė aliuminio-stiklo konstrukcija,

– berėmė aliuminio-stiklo,

– įstiklinimas plastikinių profilių sistema (su stiklo paketais).

 

Rėminis balkonų stiklinimas – populiariausias stiklinimo būdas. Aliumininė rėminė stumdomoji sistema, kartu su varstomų ar nevarstomų aliumininių langų bei vitrinų kombinacijomis tinka įvairios konfigūracijos balkonų įstiklinimui. Ji sandari, praktiška, lengvai prižiūrima, saugi. Saugumą garantuoja galimybė visą sistemą užrakinti. Stumdoma sistema patogi atidaryti, neužima vidines balkono erdvės. Aliuminio-stiklo konstrukcijos laikomos ekologiškos dėl aliuminio savybių.  Šį metalą galima perdirbti ir panaudoti naujuose gaminiuose neribotai , metalo savybės ir kokybė išlieka tokios pat.

Berėmės stiklinimo sistemos yra šiuolaikiškos ir labiausiai technologijos ir konstrukcijos atžvilgiu pažengusios iš visų šiuo metu esamų balkonų ir lodžijų stiklinimo sistemų. Jose nėra rėmelių stumdomose dalyse. Tokiu būdu įstiklintas balkonas atrodo lengvas, erdvus ir nekeičia pastato fasado vaizdo. Berėmės stiklinimo sistemos yra šiuolaikiškos ir labiausiai technologijos ir konstrukcijos atžvilgiu pažengusios iš visų šiuo metu esamų balkonų ir lodžijų stiklinimo sistemų. Jose nėra rėmelių stumdomose dalyse. Tokiu būdu įstiklintas balkonas atrodo lengvas, erdvus ir nekeičia pastato fasado vaizdo. Visos stiklo judančios dalys pagamintos naudojant grūdintą stiklą, lengvai slankioja vienoje plokštumoje ir gali atsidaryti į balkono vidų, kaip knygos lapai. Dėl šių priežasčių, patogi ne tik eksploatacija, bet ir priežiūra  –  norint išvalyti stiklus, pakanka juos atverti ir valymo darbus atlikti patogiai ir saugiai. Tvirti aliumininiai profiliai ir grūdintas stiklas didina saugumą. Šis stiklinimo būdas apsaugo balkoną nuo sniego, vandens ir dulkių. Balkone pasidarys šilčiau, sumažės triukšmas.

Balkonų Klaipėdoje stiklinimo plastikinių profilių sistema (su stiklo paketais) būdas apsaugo balkoną nuo sniego, vandens ir dulkių. Balkone pasidarys šilčiau, sumažės triukšmas. Dažniausiai tokiu būdu stiklinant balkoną naudojamas dviejų stiklų paketas iš kurių vienas stiklas dengtas selektyvine danga. Nepatartina taupyti pinigus naudojant PVC profilių rėmuose tik vieną stiklą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *