Ekonomiškos pvc durys

PVC durys

pvc-durysPvc durys ypatingai patiks tiems pirkėjams, kurie nenori mokėti daugiau nei reikia, tačiau tuo pačiu nori, kad jų durys jiems tarnautu ilgaamžiškai ir svarbiausia būtų kokybiškos. Pvc durys tai yra idealus variantas praktiškai visoms interjero rūšims, kadangi šios durys gali būti originalios ir gali įgauti pakankamai netikėtą išvaizdą. Tokiu būdu jūsų patalpai bus suteikta išskirtinė išvaizda.

Kalbant apie išorę tokias duris yra pakankamai sudėtinga atskirti nuo durų, kurios buvo kuriamos naudojant natūralią medieną. Tačiau kainuos jos kur kas mažiau. Be to, jos iš jūsų nereikalaus specialios ir kruopščios priežiūros, tai yra visiškai ekologiškai švarios durys, kurios bus tvirtos ir net po ilgo laiko jos gali išsaugoti savo išvaizdą. Pati populiariausia šių durų savybė, tai yra atsparumas mechaniniams pažeidimams. Pvc durys yra tokios, kad jų paviršiuje sunkiai išlieka įbrėžimai, įtrūkimai ir būtent dėl šių priežasčių jos gali tarnauti daug ilgiau.

Pvc durys gali būti gaminamos įvairios faktūros ir tokiu būdu galės įsipaišyti į bet kurių namų interjerą. Pvc durys ilgą laiką gali išsaugoti savo spalvą ir jų praktiškai nereikia prižiūrėti. Šias duris galima plauti visomis po ranka esančiomis valymo priemonėmis, kadangi tai nesukels jokio neigiamo poveikio. Naudojimo procese durys nekeičia savo hermetinių dydžių ir jų paviršius visiškai nepasikeičia.

PVc durys turi ne vieną privalumą lyginant jas su durimis, kurios yra pagamintos iš kitų medžiagų. Kodėl gi yra rekomenduojama montuoti Pvc duris:

  • Visos durys yra gaminamos iš ekologiškai švarių medžiagų ir yra padengiamos toksinų neskleidžiančia plėvele, kuri naudojimo metu neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų;
  • Pvc plėvelės storis yra apie 180 mikronų. Tokiu būdu šios durys yra paverčiamos tvirtomis ir tampa atsparios mechaniniams pažeidimams;
  • Pvc durys yra atsparios drėgmei, riebalams, purvui ir temperatūros pokyčiams. Jos nekeičia savo hermetinės formos ir nepraranda savo patrauklios išvaizdos ilgus metus;
  • Yra pateiktas platus tekstūrų pasirinkimas.

Pasirinkite ir užsakykite Pvc duris, kurios jums suteiks galimybę gyventi gražiau ir jaukiau. Susisiekite su mumis ir jūs gausite atsakymus į visus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *