keltai is rygos

Įsigyk keltų bilietus ir ištrūk iš kasdienybės

Keltų bilietai

Perkant keltų bilietus svarbu atminti kelias taisykles: visada pigiau keltu plaukti darbo dienomis, savaitgaliais  visada brangiau ir visuomet  trūksta vietų mašinoms, ir brangu  pirkti  keltų bilietus paskutinę  minutę.Keltų linija Ryga – Stokholmas jungia Latviją su Švedija. Šį maršrutą aptarnauja keltai „Romantika“ ir „Isabelle“, kurie kursuoja kasdien. Kelionės trukmė: 16 val. Registracija prasideda 3 val. prieš kelto išvykimą ir baigiasi 1 val. iki kelto išvykimo. Iš Rygos keltas  išplaukia  kas antrą dieną 17:30 val, atvyksta į Stokholmą 10:30 val. (nurodyta vietiniu laiku).

Pirkti keltų bilietus paprastai pigiau yra internete. Perkant keltų bilietus iš Rygos reikalingi šie duomenys: keliautojų vardai, pavardės, gimimo datos, mašinos registracijos numeris, kontaktinis telefono numeris. Galite rinktis šias kajutes: dvivietę su langu arba be jo, keturvietę su langu ar be jo, žemutiniame denyje ar ne. Yra specialios kajutės neįgaliems ar alergiškiems asmenims. Kelionės metu siūloma pramoginė ir poilsinė programa visą naktį: žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa.

Iš Rygos, įsigiję keltų bilietus, galite keliauti puikiu „Tallink“ kompanijos keltu ir aplankyti du gražiausius miestus – Rygą bei Stokholmą. Kruizas vyksta moderniu, daugybę paslaugų siūlančiu keltu „Isabelle“, kuriame įrengti restoranai, barai, kazino, naktiniai klubai, SPA ir grožio salonas, baseinas su pirtimi, kino teatras, parduotuvė.

Keliaujant savo automobiliu laivais iš Rygos į Stokholmą kelionės kaina nuo 530-540 Lt,kainos gali kisti priklausomai nuo valiutų kursų svyravimų. Į keltų bilietų iš Rygos kainą įskaičiuota:
– 2-4 keleivių bilietai ir miegamoji vieta B klasės kajutėje į vieną pusę; transporto priemonės (ilgis iki 5 m, aukštis iki 1,9 m, pilna masė neviršijant 3500 kg) perkėlimas į vieną pusę.

Keleivių registracija be transporto priemonių vykdoma uosto 1 aukšte. Pakliūti į laivą galima iš uosto 2 aukšto. Keleiviams be transporto priemonių ir keleiviams su transporto priemonėmis registracija vykdoma atskirai. Vykstant su automobiliais, registracija baigiasi dvi valandos iki išvykimo. Jei keleivis atvyksta vėliau, nei dvi valandos iki išvykimo, laivynas pasilieka teisę neįleisti keleivio/ių ir automobilio/ių į keltą, negrąžinti pinigų ir nekeisti išvykimo datos.
Keltų terminale yra: bagažo saugykla, valiutos keitykla, automatinė registracija, bankomatas. kavinė, taksi, mokama stovėjimo aikštelė (40 LT/para).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *