Parduodami namai Kaune

Nauji namai kaune jums suteiks patogias gyvenimo sąlygas

Namai

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių perka namus, tačiau naujas namas ir namas kurį įsigijote antrinėje rinkoje turi daug skirtumų. Juk nauji namai Kaune bus kur kas geriau pritaikyti patogiam gyvenimui, kadangi jie pasižymi kur kas geresniu išplanavimu. Todėl nekilnojamojo turto projektas stadena.lt jums siūlo naujus namus ramiame ir vaizdingame rajone, Poderiškių kaime. Namai Kaune yra pastatyti vienoje iš gražiausių Kauno rajono vietų. Ši nepakartojama vieta yra ekologiškoje aplinkoje, švarus oras ir gamtos apsuptis, kur galima pasivaikščioti su savo šeima, tyla ir ramybė štai kur yra pastatyti parduodami namai.

Tiems kas rūpinasi savo ir savų šeimos sveikata, nori pailsėti nuo miesto šurmulio ir nuolatinio skubėjimo, dulkių ir triukšmo namai Kaune yra optimalus variantas.

Kokius jūs privalumus gausite jei įsigysite naujus namus Kaune:

  • Namai yra pastatyti optimaliu atstumu nuo miesto centro;
  • Didelis privalumas puikus susisiekimas su miestu;
  • 5 kilometru spinduliu yra keli darželiai ir mokyklos;
  • Netoliese yra prekybos centras ir bažnyčia;
  • Yra pasirūpinta gyventoju saugumu, kadangi yra įrengta automatinė užtvara, visas kvartalas yra aptvertas tvora yra įrengti stumdomi vartai;
  • Yra įrengta žaidimų aikštelė jūsų vaikams ir tvenkinys su suoliukais kur jūs galėsite maloniai praleisti laiką su savo šeima.

Nauji namai Kaune pasižymi naujomis komunikacijomis ir kokybiškai atliktas statybos darbais. Tačiau daugelis antrinės rinkos namų yra pastatyti nekokybiškai ir turi jau panaudotas, prastos kokybės komunikacijas. Taigi senuose namuose elektros tinklai yra per daug apkraunami ir elektros tiekimo problemos yra tik laiko klausimas. Dar vienas trūkumas, kuriuo pasižymi seni namai tai, kad jų stovėjimo aikštelėse nuolat nėra laisvos vietos jūsų automobiliui. Už stovėjimo aikštelėje esančią vietą vyksta nuolatinė kova. Tačiau parduodami namai jums suteiks nuolatinę vietą, kadangi šalia jūsų namo bus teritorija skirta tik jums. Jūs gausite 7-8 arų sklypą, kuriame stovės jūsų namas. Nauji namai Kaune jums garantuos patikimumą, o namas taps jūsų jaukiu prieglobsčiu. Jūs turėsite visą tai ko jums reikia ir sukurs pačias maloniausias gyvenimo sąlygas, kurių jums nesuteiktu namas įsigytas antrinėje rinkoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *