Įvairios smėliavimo paslaugos

kita

Metalo valymas su smėlio srovės pagalba yra naudojamas, kai reikia pašalinti rūdis, nuodėgulius, kai reikia pašalinti nešvarumus nuo naujo plieno, kai reikia, kad būtų panaikintos dėmės, dažai ir kiti nešvarumai, kurie gali būti ant metalo. Įvairios smėliavimo paslaugos ir naudojama speciali įranga ne tik pašalins susidariusius nešvarumus, tačiau tuo pačiu gali panaikinti riebalus nuo metalo paviršiaus. Rūdys, korozija, tai yra didžiausi metalo priešai. Tam, kad būtų apsaugotas metalas ji yra dažomas. Tačiau prieš tai be jokių abejonių turi būti pašalinami seni dažai. Pat populiariausias būdas tai padaryti be jokių abejonių yra šlifavimo mašina. Šis būdas yra pats greičiausias ir pigiausias, tačiau ir jis be jokių abejonių turi savus trūkumus. Tokia technologija sumažina metalo storį ir jei rudis įsiskverbė labai giliai į metalą tokiu atveju gaminys jau yra labai stipriai nukentėjęs. Egzistuoja toks būdas, kuris gali pašalinti nešvarumus ir nepasikeis metalo storis tai cheminis valymas. Tai be jokių abejonių yra labai patogu, tačiau ir šis metodas turi tam tikrus trūkumus. Taip gali būti pašalinama tik korozija ir tik jos lengva forma. Vienas iš seniausių metodų kaip gali būti pašalinami nešvarumai nuo metalo tai smėliavimo paslaugos. Ši technologija yra ne tik pati seniausia, tačiau ji iki šiol išlieka ir pačia kokybiškiausia, kadangi nesumažės metalo storis, korozija ir dažai bus panaikinti. Taigi kodėl ši technologija nežiūrint į tokią konkurentų įvairovę išlieka pati geriausia ir populiariausia. Na ir ar gali artimiausiu metu atsirasti koks nors naujas konkurentas.

            Įvairus smėliavimas ir paslaugos turi naudojamas specialias technologijas, kurios yra naudojamos, kai yra atliekami darbai. Naudojant abrazyvą yra apdorojamas metalinių gaminių paviršius, kadangi viršutinis paviršiaus sluoksnis yra pažeidžiamas smėliu arba kokiais nors kitais abrazyviais milteliais, kurie yra paskirstomi su oro srauto pagalba. Medžiagos paskirstymas įvyksta su vandens arba kito skysčio srovės pagalba. Smėliavimo darbai tai yra vienas iš svarbiausių punktų, kai yra kalbama apie dažų ir korozijos apsaugą, kadangi jie pratęsia paviršiaus tarnavimo laiką. Kai yra naudojama ši technologija gali būti naudojamos ir kitos medžiagos, tačiau naudojama įranga turi būti patikima. Pagrindiniai komponentai, kurie sudaro įrangą tai rezervuaras skirtas abrazyvioms medžiagoms, taip pat yra naudojamas abrazyvus šautuvas, žarna ir kompresorius. Smėliavimo įranga rezervuare, kuriame yra abrazyvi medžiaga sukuria labai didelį spaudimą. Oras susimaišo su šiomis dalelėmis ir juda žarnoje. Na ir štai jis yra labai greitai paleidžiamas į paviršių per pistoletą.

                Abrazyvioji įranga gali būti tiek mobili, tiek ir stacionari. Stacionarūs agregatai turi specialią kamerą, kuri yra naudojama, kai reikia apdoroti abrazyvias medžiagas ir jas panaudoti dar kartą. Šiuo atveju apdorojamos detalės turi būti pristatomos į abrazyvą kamerą, o tai yra neįmanoma kai kuriuose objektuose, pavyzdžiui, kai reikia paveikti tokias konstrukcijas kaip tiltai. Tokiu atveju, kai nėra galimybės išmontuoti detalės jos pernešimui į abrazyvą kamerą yra naudojamas mobilius montavimas. Tokių objektų valymas yra atliekamas, kai yra atliekamos įvairios smėliavimo paslaugos, naudojamos mobilios smėliavimo sistemos. Šio proceso metu gali būti naudojamos pačios įvairiausios medžiagos. kai yra naudojamos smėliavimo paslaugos gali susidaryti labai daug dulkių, kad jų kiekis sumažėtų kartais vietoje oro yra naudojamas vanduo. Deja, apdoroti metalinius gaminius tokios technologijos pagalba negalima, kadangi juos lengvai paveiks korozija. Taigi oras yra geresnis pasirinkimas.  Daugiau informacijos mūsų puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *