Oro tarpų šiltinimas

kita

Kai yra atliekamas oro tarpų šiltinimas atitinkamai visi oro tarpai yra užpildomi specialiomis medžiagomis, medžiagų montavimas vyksta iš sienos viršaus ir apačios, kol nėra sumontuojamos perdangų plytos. Atitinkamai turi būti užpildomi visi tarpai, kurie yra sienoje, kadangi priešingu atveju jūsų namuose bus labai šalta, į jūsų namus pateks skersvėjis. Suputojusios medžiagos užpildys net labai menkus tarpus, palaipsniui kylant į sienos aukštį, kai užpildymas vyksta viename lygyje ir tada yra pereinama į kitą lygį ir tol, kol bus tinkamai užpildyti patys įvairiausi tarpai. Tokiu būdu šiltinimas bus padarytas be jokių susidūrimų ir atitinkamai be jokių šalčio tiltelių. Turi būti naudojamos tinkamo tankumo medžiagos, o tai ženkliai pašalins statybinės konstrukcijos pažeidimo galimybę. Ši technologija leidžia apšildyti namus priklausomai nuo to kokios yra atliekamų darbų apimtys, bei kaip turi būti užpildomi visi tarpai. Daugelio specialistų patirtis garantuoja tinkamą oro tarpų užpildymą, taip pat turi būti tinkamai išsaugoma patraukli namų išvaizda ir fasado švarumas. Atliekamų darbų kokybė yra kontroliuojama  įvairiais specialiais prietaisais, kurie padeda pamatyti per kur yra prarandama daugiausia šilumos. Ekovata, kuri yra naudojama, kai yra atliekamas šiltinimas tai yra visiškai saugi medžiaga, kuri turi visus reikalingus sertifikatus, kurie atitinka visus kokybės standartus.

            Kai yra atliekamas oro tarpų šiltinimas naudojant ekovatą tai yra labai patikimas ir efektyvus metodas, kuris turi labai daug įvairiausių privalumų. Kai yra statomi nauji namai įprastai yra numatomas šilumą izoliuojantis sluoksnis, kuris yra montuojamas tarp sienų. Tokie veiksmai ženkliai padidina bendras statinio šilumą izoliuojančias savybes. Tačiau jei toks šiltinimas nebuvo padarytas arba buvo naudojamos tik nekokybiškos medžiagos su laiku atsiranda labai rimtos problemos. Kad būtų išspręsta tokia problema, patyrę specialistai turi tinkamai užpildyti oro tarpus per padarytus tarpus ir jos turi būti užpildomos tokiu būdu, kad būtų pasiektas maksimalus šilumos išsaugojimas ir tuo pačiu būtų išvengiama drėgmės patekimo link jūsų vidinės sienos. Jei jūs gyvenate tokioje vietovėje kur labai dažnai lyja arba ilgai siaučia pūgos, tokiu atveju jūs negalite naudoti įprastų šiltinimo medžiagų, pavyzdžiui, mineralinė vata, keramzitas ir kita. Tačiau yra reikalingos tokios izoliuojančios medžiagos, kurios sugebės išlaikyti labai prastas oro sąlygas. Ši šilumą izoliuojanti medžiaga gali užpildyti oro tarpus ir neturi leisti, kad jūsų namuose būtų šalta. Kaip gi galima elgtis jei paaiškėjo, kad jūsų namai yra blogai apšildyti, o apdaila namų viduje dar nėra baigta. Maža to iš išorės labai gražus fasadas, kuris yra dekoruojamas plokštėmis visiškai nėra funkcionalus.

            Tačiau be jokių abejonių išeitis iš šios situacijos yra. Žinoma, be jokių abejonių tai yra oro tarpų šiltinimas ir šį planą privalo turėti kiekvienas namo savininkas. Jokiu būdu neturi būti pažeidžiamas jūsų namo šilumos efektas, reikėtų patikrinti per kur jūsų namas praranda daugiausia šilumos, kokios tai yra vietos, taip pat reikia tiksliai nustatyti ar tarp sienų yra tarpai ar jų nėra. Jei tarpai vis dėl to yra atitinkamai medžiagos turi būti užpildomos oro tarpų viduje. Vėliau specialistų brigada, kai yra pamatoma per kur yra prarandama šiluma atlieka oro tarpų užpildymo darbus, pradedant nuo apatinių angų ir palaipsniui kylant į patį viršų. Tokio pobūdžio darbai turi būti padaromi ypatingai kokybiškai, užpildant visus, net ir pačius menkiausius tarpus. Taigi jūsų namas po tokios procedūros bus apšildytas 100 procentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *