Sienų šiltinimas

kita

Nesvarbu kokiuose namuose jūs gyvenate, tačiau svarbiausia, kad namuose jums būtų šilta ir patogu. O sienų šiltinimas tai yra vienas iš svarbiausių faktorių, kai yra kalbama apie sienų šiltinimą, juk daugiausia šilumos namai praranda per sienas. O jei namo sienos šąla? O galbūt sienos  buvo apšildytos netinkamai? Gyventi tokiuose namuose jums bus nejauku. Todėl į šį klausimą reikia atsižvelgti labai rimtai. Pageidautina, kad jūs sienų šiltinimo klausimą gerai apgalvotumėte dar tada, kai yra projektuojamas namas. Reikia apskaičiuoti sienos storį ir nuspręsti kokias medžiagas naudojant bus atliekamas šiltinimas. Žinoma, ne vėlu apšildyti ir tokį namą, kuriame jūs jau gyvenate. Sienų šiltinimas jums leis pagerinti mikroklimatą jūsų namuose, taip pat jūs galėsite sutaupyti pinigus ir priemones skirtas šiltinimui, tai ypatingai galima pastebėti reguliuojamo šilumos tiekimo sistemose. Sienų šiltinimas gali būti atliekamas tiek privačiuose namuose, tiek ir butuose. Šiltinimas gali būti atliekamas tiek iš vidaus, tiek ir išorės. Be to, kiekviena šiltinimo rūšis turi savo trūkumus ir privalumus. Kaip gi yra atliekamas sienų šiltinimas iš išorės? Sienų šiltinimas tai yra garantija, kad jūsų namuose bus tinkamas klimatas. Kai sienos yra apšildomos iš išorės ženkliai sumažėja prarandamos šilumos kiekis šaltuoju metų laiku, o  šiltuoju metų laiku šilumą izoliuojančios sienos nesuteiks galimybės karščiui patekti į jūsų namus. Puikiai visiems žinomas faktas, kad esant tam pačiam izoliuojančios medžiagos storiui plytinė siena su išoriniu šiltinimu atvėsti kelis kartus lėčiau, nei tokia pati siena, kai yra atliekama šilumos izoliacija iš vidaus. Šis faktas gali būti naudojamas, kai yra atliekamas sienų apšildymas individualiuose plytiniuose namuose. Šiltinimas iš išorės leidžia sutaupyti energiją, kai yra reguliuojamas šilumos srautas.

            Sienų šiltinimas iš išorės gali išlyginti temperatūros svyravimus sienos paviršiuje. O tai suteikia galimybę statiniui tarnauti kur kas ilgiau, neleis jame atsirasti įtrūkimams. Šiltinimas iš išorės leidžia pakeisti pastato fasado įforminimą, kai yra atliekamas remontas arba rekonstrukcija. Daugiaaukščiuose namuose išorinis šiltinimas yra centralizuotas, taip pat gali būti atliekama apdaila naudojant specialias medžiagas. Taip pat sienų šiltinimas gali būti atliekamas iš vidaus. Juk ne visada yra galimybė sienas apšildyti iš išorės. Labai dažnai šiltinimas iš vidaus yra vienintelis būdas tinkamai apšildyti patalpas. Be to, šis variantas turi labai daug privalumų. Prie privalumų galima priskirti tai, kad šilumos izoliacijos darbai gali būti atliekami bet kuriuo metų laiku ir esant bet kokiam orui. Antra, sienų šiltinimas gali būti atliekamas ne visose patalpose, o tik būtiniausiose. Žinoma, kai yra atliekamas šiltinimas iš vidaus sumažės jūsų namų plotas. Be jokių abejonių fasado šiltinimas tai yra  efektyvesnis pasirinkimas, tačiau jis ne visada įmanomas. Dėl temperatūros svyravimų drėgmė kaupiasi ant sienų, sienų susidūrimo vietose ir ten kur yra šiltinimo medžiagos. Kaip yra žinoma drėgmė neigiamai paveikia namus, kadangi gali atsirasti pelėsiai ir grybelis.

https://www.pinterest.com/medinestvoros/

            Apgalvojus visus privalumus ir minusus, kuriuos gali suteikti sienų šiltinimas galima pasakyti, kad sienų šiltinimas iš vidaus jums suteiks maksimalų efektą ir ženkliai sumažins neigiamą poveikį. Kad būtų išspręstos tokios užduotys jums puikiai tiks purškiamasis medžiagos paskirstymo būdas ant sienos. Taigi jei jūs norite, kad jūs namuose būtų tikrai šilta ir jauku, kad jums netektu nuolat kovoti su pelėsiais. Sėkmės jums priimant svarbius sprendimus. Gyvenkite šiltai ir jaukiai. Daugiau informacijos: http://glueporas.lt/kaip-vyksta-oro-tarpo-siltinimas/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *