Kaip sumontuoti tvorą

Be kategorijos

Pati populiariausia sodo tvora, kuri yra naudojama šiuo metu tai yra tinklinė tvora. Ji susilaukė masinio pripažinimo ir taip nutiko tikrai ne veltui. Pats populiariausia privalumas, kai yra kalbama apie tinklinės tvoros kainą galima pasakyti, kad ji yra palanki pirkėjui, palyginus su kitomis tvoromis šios tvoros yra labai pigios. Žemą tvorų kainą įtakoja naudojamos medžiagos ir montavimas. Pačios pigiausios yra cinkuotos tinklinės tvoros su mažo skersmens viela, o pati brangiausia yra tvora su polimerine danga. Spalva nedaro praktiškai jokios įtakos. Kai yra kalbama apie tinklinės tvoros montavimą galima pasakyti, kad šią tvorą labai lengvai galima sumontuoti ir savo rankomis ir nereikia naudoti specialius montavimo įrankius. Specialistai jums gali padėti išsiaiškinti pačias įvairiausias subtilybes, kurios susijusios su montavimo darbais. Taigi kaip sumontuoti tvorą? Prieš tai, kai bus pradėtas montavimas yra būtina pažymėti kampinius stulpus ir vietą, kurioje bus sumontuoti vartai. Kampinius stulpus yra rekomenduojama užbetonuoti, kadangi ant jų bus sumontuoti pagrindiniai įtempiami tinklai. Stulpai, kurie bus naudojami tinklinės tvoros montavimui dažniausiai yra 38-60 mm skersmens, jų ilgis dažniausiai būna nuo 1,5 iki 4 metrų ilgio. Priklausomai nuo to kokios rūšies yra gruntas ir kokia bus tvoros paskirtis. Dažniausias tvoros rulono aukštis gali siekti apie 1500 mm, o jų ilgis 15 metrų. Kai jau yra sumontuoti stulpai tarp jų yra įtempiama virvė nuo viršaus iki apačios.  Apatinė virvė yra reikalinga, kad būtų pažymėta tvora tarp pagrindinių kampinių stulpų. Viršutinė virvė vėliau tarnaus tam, kad galėtų pažymėti tvoros aukštį ir atlikti išlyginimą pagal horizontalę. Kitas tvoros montavimo etapas yra toks, kai yra nustatomas atstumas tarp stulpų ir jų kiekio.

Vėliau atsakant į klausimą kaip sumontuoti tvorą turi būti nustatomas atstumas, pasirenkamas stulpų montavimo metodas. Jų yra net trys. Pirmasis be jokių abejonių yra pats paprasčiausias, kai jie yra įkalami į žemę. Visa tai yra padaroma su specialaus įrenginio pagalba. Jei stulpai bus įkalami įprasta kuvalda tokiu atveju yra labai daug galimybių, kad bus sugadintas stulpas. Būkite labai atsargūs. Kitas montavimo tipas yra stulpų įkasimas trombavimo dėka. Tai yra vienas iš pigiausi ir tuo pačiu patikimiausių būdų, kuriuos jūs galite pasirinkti. Šis montavimo būdas neleis jūsų stulpui būti patrauktam iš žemės. Paskutinė rūšis yra sudaryta iš abiejų prieš tai paminėtų variantų, tačiau kartu yra naudojamas dirvos pagilinimas. Na štai jau tinklinės tvoros stulpai yra sumontuoti ir jau atėjo laikas sumontuoti tvoros tinklą.

Tvoros tinklo montavimas visų pirma prasideda nuo to, kad yra įšvinuojamas tinklas išilgai sumontuotų stulpų. Vėliau tarpusavyje turi būt sujungiami šalia esančių tinklų rulonų kraštai, kad būtų gaunamas vientisas tinklas, kuris turi būti jūsų sklypo dydžio. Tvoros tinklo rulonų surišimas yra atliekamas specialiais būdais. Kruopščiai turi būti sujungiami visi rulono galai tarpusavyje. Na ir pagaliau tada tvoros tinklo montavimo galutinis etapas, kai tvora yra pritvirtinama prie stulpų. Šiuo atveju jums bus reikalingas pagalbininkas. Žinoma vienam įtempti tvoros tinklą jums bus labai sudėtinga, taigi geriau, kad jums kas nors ateitu į pagalbą. Du žmonės pakelia tinklą nuo žemės ir jį pritraukią prie stulpų. Tvirtinimas yra atliekamas naudojant specialias tvirtinimo detales. Taigi kaip sumontuoti tvorą yra visiškai aišku ir suprantama. Tereikia imtis darbo ir viskas bus gerai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *