keltų bilietai

Keltų bilietai iš Rygos – galimybė aplankyti Stokholmą

Keltų bilietai Keltų bilietai iš Rygos

Keltų bilietai – puiki galimybė pailsėti ir pakeliauti. Įsigiję keltų bilietus iš Rygos galite aplankyti Švedijos sostinę Stokholmą. Kelionės keltu metu Jūsų lauks pramoginė ir poilsinė programa visą naktį: patrauklūs žaidimai, viktorina, gyva šokių muzika, diskoteka, karaoke ir naktinė šou programa! Kelte įrengti restoranai, barai, kazino, naktiniai klubai, SPA ir grožio salonas, baseinas su pirtimi, kino teatras, parduotuvė. Tačiau kelionės keltu nerekomenduotinos ramybę ir prabangą mėgstantiems poilsiautojams.

Daugiau informacijos: www.vistus.lt

„Tallink“ keltų linija Ryga – Stokholmas jungia Latviją su Švedija. Tai – populiariausias maršrutas, norintiems pasiekti Švediją.

Iš Rygos į Stokholmą ir atgal Tallink kompanija kelia keleivius keltu M/S „Isabelle“

  • Keltas „Isabelle“ (pastatymo metai: 1989)
  • Ilgis: 171 м;  Plotis: 27,6м;
  • Denių skaičius: 11;
  • Keleivių skaičius: 2480;
  • Kajučių skaičius: 626.
  • Išvykimas: kas antrą dieną.
  • Kelionės trukmė: 16 val.
  • Registracija į keltą baigiasi: jei keliaujate be automobilio 1 val., jei keliaujate su automobiliu – 1,5 val. iki kelto išvykimo.

 

Stokholmas – Švedijos sostinė ir didžiausias Švedijos bei Skandinavijos miestas. Didelis jūrų uostas prie Baltijos. Yra tarptautinis oro uostas Arlanda, metropolitenas. Tai svarbiausias Švedijos ekonomikos ir kultūros centras. Švedijos Karalystė – didžiausia iš Skandinavijos šalių ir užima Skandinavijos pusiasalio rytinę dalį. Vakaruose ji ribojasi su Norvegija, šiaurėje – su Suomija, pietuose tiltas jungia su Danija. Stokholme, kuris įkurtas ant keturiolikos salų, ir jo apylinkėse gyvena apie du milijonus gyventojų. Čia puikiai išplėtota transporto sistema (ne veltui pridėtinės vertės mokestis yra 25 proc.), įsikūrę garsiausi muziejai, galerijos ir, žinoma, karališkoji šeima. Žmonės dabar gyvena ne tik centrinėje miesto dalyje, bet ir daugybėje aplinkui esančių salų. Stokholmas yra skandinaviško stiliaus ir turintis tarptautinio dizaino tendencijas, naujausius pasiekimus. Švedijos sostinėje daugiau nei 70 muziejų, meno galerijų, restoranų, populiarių dizainerių parduotuvių, barų ir laisvalaikio centrų. Dėl nedidelio gyventojų skaičiaus Švedijos kraštovaizdis garsus savo dideliais žmogaus nepaliestų miškų ir kalnų plotais. Įsigijus bilietus keltui iš Rygos Baltijos jūra – puikus būdas susipažinti su šia itin žavinga Skandinavijos šalimi.Kelionės į Švediją metu patirsite visą paletę nepamirštamų akimirkų, galėsite prisiliesti prie išpuoselėtos, estetika dvelkiančios skandinaviškos kasdienybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *