Kodėl namuose yra verta įsimontuoti žaliuzes?

Namai Žaliuzės

vertikalios zaliuzesAnkščiau žmonės langų dekoravimui ir saulės spindulių blokavimui namuose naudojo tik užuolaidas. Tačiau dabar jau senokai yra populiarios įvairios žaliuzės. Tiek vertikalias, tiek horizontalias žaliuzes yra lengva valyti ir prižiūrėti. Kitas puikus privalumas yra tas, kad žaliuzės dabar būna pačios įvairiausios – vertikalios žaliuzės biurams, horizontalios namams, spalvoti roletai, motorizuotos žaliuzės. Šių produktų poreikis didėja su kiekviena diena, nes yra daug priežasčių, kodėl yra verta pasirinkti vertikalias žaliuzes:

  • Kainos efektyvumas. Žaliuzių įsirengimas gali padėti Jums sutaupyti pinigų. Paprastas vertikalias žaliuzes susimontuoti galite patys, todėl susitaupo montavimo išlaidos. Taip pat, kadangi dėl žaliuzių namuose yra saugoma šiluma – galite netgi sutaupyti pinigų energijos mokesčiams (žiemą namai bus šiltesni). Vasarą radiacija nuo saulės patenka pro langus ir šildo namus. Žaliuzės blokuoja daugelį spindulių, todėl namai laikysis vėsiai ir nereiks naudoti kondicionierių. Todėl sumažinsite elektros energijos sąskaitas.
  • Vertikalios žaliuzės apsaugo baldus ir mūsų odą. Saulės spinduliai kenkia baldams, išblukina juos. Ultravioletiniai spinduliai kenkia ir mūsų odai, o žaliuzės blokuoja visus šiuos spindulius namuose.

 

Ne tik vertikalios, bet ir kitos žaliuzės, bei roletai suteikia ir dar vieną puikų privalumą. Dėl šio langų dekoro būdo, Jūs galite pagražinti savo namų interjerą. Šiuo metu žaliuzės būna pagamintos iš įvairių medžiagų, spalvų ir dydžių, todėl gali būti pritaikytos visuose namuose. Pavyzdžiui, vaikų kambaryje galite pasirinkti žaismingus spalvotus, su raštais arba animacinių herojų paveiksliukais roletus. Biure puikiai tiks vertikalios, šviesios spalvos žaliuzės, kurias yra labai patogu valdyti. Jos sukurs gražesnę aplinką biure. Namuose galite būti labai išradingas. Pavyzdžiui, jei Jūsų kambarys yra šviesių, pastelinių spalvų – galite pasirinkti ryškiaspalvius roletus. Bet taip pat reikėtų kambaryje pridėti ir daugiau aksesuarų su tokia pačia spalva. Mažesniuose kambariuose galite sumontuoti paprastas horizontalias žaliuzes, kurios atrodo tvarkingai, estetiškai ir yra lengvai valdomos.

Pasirinkimas priklauso tik nuo Jūsų, todėl, prieš rinkdamiesi langų dekorą, pasidomėkite įvairiais pavyzdžiais internete ir pažiūrėkite, kurios įmonės turi plačiausią žaliuzių pasirinkimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *