svetainių kūrimas

Kokia turi būti kokybiška interneto svetainė?

Svetainės kūrimas

Jei Jūs turite interneto svetainę arba artimiausioje ateityje ruošiatės sukurti naują, yra svarbu suprasti charakteristikas, kurios gali sukurti arba sunaikinti internetinių investicijų efektyvumą. Nekokybiška svetainė gali labai pakenkti Jūsų verslo sėkmei. Svetainės kūrimas yra labai atsakingas, todėl turi būti perduotas šios srities profesionalams.

Daugiau informacijos: www.svetaineskurimas.lt

Svetainių kūrimas turi atsižvelgti į šiuos aspektus:

  1. Visų pirma, svetainė turi būti vizualiai graži. Ji pateikia pirmą įspūdį vartotojams apie Jūsų paslaugas ar prekes. Teigiamas įspūdis pritraukia daugiau žmonių ir verčia juos ilgiau pasilikti tinklalapyje. Svetainės spalvos turi būti 2 arba 3 pagrindinės, tačiau persistengti nereikia. Tekstai turi būti lengvai skaitomi, pavyzdžiui, juodos raidės baltame fone. Kontrastas turi atitikti intervalą, šriftas – būti patogiai skaitomas, o jo dydis būti 10 – 12. Taip pat yra labai svarbu prasminga grafika, bet ne per daug jos. Reikia nepamiršti ir labai kokybiškų nuotraukų. Esmė – neperkrauti svetainės ir išlaikyti jos paprastumą.
  2. Kokybiška svetainė turi turėti ir kokybišką turinį. Pateikta informacija turi būti informatyvi, paprasta ir aktuali. Nepamirškite ir reguliariai atnaujinti svetainės turinį, tekstus suskirstyti į nedideles dalis, nes ilgus tekstus skaityti žmonėms gali būti nuobodu. Kuo dažniau vartokite žodį ne „mes“, „mūsų“, bet „Jūs“, „Jūsų“. Apsvarstykite galimybe panaudoti ir animaciją. Ji gali palikti labai teigiamą įspūdį vartotojui. Šmaikštus ir interaktyvus turinys išlaikys žmones ilgiau svetainėje. Nepamirškite ir „html“, nes paieškos sistemos neatpažįsta „Flash“, „JavaScipt“ ar „Pdf“.
  3. Kiekvienas svetainės komponentas turi veikti greitai, tinkamai ir būti nesunkiai aptinkamas: „hipersaitai“, kontaktai, paieška svetainėje, registracija ir kita. Greičiausiai minėti to, kad svetainės tekstuose neturi būti jokių gramatinių klaidų, nereikia.

Kokybiška svetainė turi būti paprasta – geras dizainas, organizavimas, vertinga informacija. Labai gerai, jei puslapis yra greitai užkraunamas, kai nereikia daug slinkti puslapio žemyn. Sukurkite logišką navigaciją – meniu elementai viršuje. Atminkite, kad lankytojai yra nekantrūs ir jiems visai nepatinka „medžioti“ sunkiai randamą informaciją. Svarbu yra ir suderinti svetainę taip, kad jį vienodai atrodytų visose interneto naršyklėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *