Poilsis prie jūros Palangoje

Poilsis prie jūrios

Poilsis prie jūros

Palanga  tai yra vienas iš populiariausių  kurortų, kurie  yra  Lietuvoje . Šis miestelis  yra netoli Latvijos sienos ir šalia Klaipėdos.  Poilsis  prie jūros ypatingai rekomenduojamas žmonėms, kurie turi problemų  su  kvėpavimo takais. Oras, kuris  yra prisotintas   jodu, pušų  kvapu gali padėti palengvinti bronchinę astmą,  chronišką  bronchitą. Taip pat toks  oras tonizuoja  ir stimuliuoja  žmogaus  organizmo apsaugines jėgas.  Taip pat prie jūros, Palangoje  gerai ilsėtis kartu su įvairaus  amžiaus vaikais, net ir su pačiais mažiausiais.  Be jūros, paplūdimio  su minkštu, baltu smėliu ir pasivaikščiojimo po pušynus jūs taip pat galėsite pasinaudoti įvairiomis pramogomis.   Juk  čia veikia daugybę barų ir restoranų.  Kiekvienas iš jų turi savo ypatingą veidą, skiriasi savo  virtuve ir interjeru.  Vaikams  Palangoje  yra sukurta visa gatvė su  atrakcionų parkais, sporto  aikštelėmis  ir kitomis pramogomis.  Vakare  jaunimas gali apsilankyti vienoje  iš daugelio   diskotekų.  Palanga įdėliai tinka poilsiui  kartu  su vaikais. Juk čia yra minkštas klimatas,  nereikia prisitaikyti prie klimato, taip pat yra  paplūdimiai ir jūra, todėl galės pailsėti net patys mažiausi  vaikai.  Kurorte  yra ne viena kavinė, restoranas, prekybos  centras, daugybė parduotuvių ir prekybos taškų. Visame kurorte yra  dviračių takeliai ir dviračių nuomos punktai.  Taip pat yra kartingas jojimo mokykla.  Atrakcionų parkai, karuselės, vaikams  skirtos  aikštelės, batutai ir daug kitų pramogų gali  pasiūlyti poilsis prie jūros. Palangoje  yra platūs  paplūdimiai  su minkštu smėliu. Kopos  ir  pušynai tai yra ideali  vieta  skirta  deginimuisi saulėtą  vasaros dieną ir  kai lauke vyrauja  vėjuotas  oras.

Palangos  paplūdimiai tikrai nudžiugins  aktyvaus  šeimyninio poilsio  gerbėjus, kadangi  galėsite žaisti tinklinį, išsinuomoti jums reikalingą inventorių, katamaranus ir vandens motociklus.  Jei jums patinka  ramus  poilsis prie jūros tokiu  atveju jūs galite surasti  ramią vietą, kurioje galėsite ilsėtis kartu su šeima.  Paplūdimiuose yra persirengimui  skirti kambariukai.  Poilsiautojų saugumą  sergį gelbėtojai.  Palangoje yra pakankamai daug įvairių kultūrinių  pramogų, kurios  yra specialiose vietose  arba  miesto gatvėse, parkuose ir aikštelėse.  Poilsiautojų džiaugsmui  yra  siūlomi teniso  kortai, jūs galėsite  joti žirgais,  žaisti  boulingą, mini golfą arba  apsilankyti  kazino.  Vaikams  Palangoje yra  įrengtos karuselė, atrakcionai,  žaidimų automatai ir kitos pramogos. Naujas  vaikams  skirtas  žaidimų kompleksas yra toliau nuo triukšmingos Basanavičiaus gatvės. Vasaros laikotarpiu yra organizuojami nemokami muzikiniai  spektakliai, žaidimai ir pramogos skirtos vaikams.  Sanatorijose, reabilitacijos  centruose yra gydomos  širdies-kraujagyslių ligos,  gydomos  nervų sistemos ligos, nutukimas ir daug kitų ligų.  Be to,  poilsis prie jūros tai gali būti puiki galimybė  vykdyti reabilitacijos procesą po  infarkto , galite pagerinti savo sąnarių ir  radikulito būklę.  Jūs galėsite  apsilankyti spa centruose ir pašalinti savo fizinį nuovargį įvairiausiomis  sveikatinamosiomis  programomis, kuriose galėsite pasinaudoti  mineralinių vandenų voniomis  ir  purvo voniomis, kuriomis garsėja  mums  puikiai žinoma  Palanga.

Gydymas sanatorijose ir reabilitacijos  centruose tai nėra vienintelis  privalumas, kuris  vilioja turistus Palangoje. Gydymas tiesiog puikiai  derinasi  su maudynėmis  jūroje,  vandens  pramogomis  arba pasivažinėjimais  dviračiais. Jūs  galėsite pasivažinėti per visą  Palangos  miestelį ir galbūt net norėsite nuvažiuoti į Šventąją.  Poilsis  prie  jūros jums  suteiks galimybę  apsilankyti  gintaro muziejuje, kuris  yra  buvusiuose  Tiškevičių  rūmuose, galėsite  pasigrožėti, kaip leidžiasi saulė, pasivaikščiosite  botanikos  sode arba   Basanavičiaus  pėsčiųjų gatve, tai yra  tarsi tam tikras  Brodvėjus kur yra  daugybė kavinių, restoranų ir kitų pramogoms  skirtų vietų, kuriose jūs galėsite mėgautis savo poilsiu.

Daugiau informacijos rasite čia.

 
     

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *