Silk blakstienos kiekvienai ledi

Be kategorijos

Kerintis akių žvilgsnis moteriai yra tikras ginklas, nes ji gali daug išsikovoti, jei moka jį valdyti. Bet tiesa ta, kad neturint gražių blakstienų tai nepavyks. Gražiam žvilgsniui reikalingos ne tik akys, bet ir blakstienos, tvarkingi, dailūs antakiai, o ir apskritai moters veidas turi būti gražus. Per vadinamuosius debiutančių balius mokytojos visuomet teigia, kad moteris turi kalbėti akimis, o ne lūpomis. Tam, kad žvilgsniu išreikšti emocijas, kaip jau minėjome, reikia išraiškingų blakstienų. Jei savo nėra idealios, galima jas patobulinti. Tam yra blakstienų priauginimas, kur naudojamos silk blakstienos.blakstienos

Kas yra silk blakstienos? Tai blakstienos, kurios atrodo natūraliai po priauginimo. Jos neblizga dirbtinai, jų juodumas atrodo įprastas, todėl kiti nei neįtars, kad jos priaugintos. Tokiu atveju, kai silk blakstienos jau priaugintos, tada jau tik nuo pačios ledi priklausys, kiek daug ir kaip subtiliai ji išmoks valdyti savo žvilgsnį. Ar mokės ji išlikti paslaptinga, o gal norės būti tikra kerėtoja?

Silk blakstienos – tai vadinamosios šilkinės blakstienos, su kuriomis žvilgsnis bus sodrus ir ŠILKINIS, toks, koks žavi aplinkinius. Moteriai moteriškumas yra ir bus pagrindinė jos užduotis, kad ir kuo ji užsiimtų gyvenime, ar būtų medikė, ar teisininkė, ar valytoja. Moteris turi jaustis elegantiška net dirbdama su chalatu ir tai tikrai įmanoma. Svarbu, kad šukuosena būtų graži, kad veidelis būtų jaunos skaisčios odos, o akys kalbėtų nesustodamos. Visos tos pamokos, kurias būdama jauna moteris gauna per debiutančių baliaus pasiruošimą, praverčia visą likusį gyvenimą. Pradžioje minėjome, kad galingas yra moters žvilgsnis, bet dar galingesnė ji bus tuomet, jei ji visa spindės moteriškumu. Nepamiršdama šio esminio dalyko moteris niekada neturės skųstis, kad vyras jai neskiria dėmesio, kadangi, joks vyras neatsispiria savo moteriai, kai ji yra graži, pasitempusi ir žino savo vertę, bet tuo pačiu sugeba išlikti ir šeimyniška. Tai yra laimingų santykių paslaptis. Vyrai dažnai priekaištauja tokioms moterims, kurios namuose būdamos nuolatos vaikšto su treningais, chalatu ir visokiais kitais drabužiais, kurie visai nepabrėžia figūros. Vyrai tikisi, kad namuose jų moteris bus daili, o ne pasipuoš tik tada, kai reikės kur nors išeiti. Net jei esate žmona ir mama, visų pirma esate MOTERIS, todėl turite prisižiūrėti. Matydamos, kad jūsų blakstienos yra retos daug negalvokite ir keliaukite tiesiai į grožio saloną. Ten silk blakstienos kardinaliai pakeis jūsų blakstienų išvaizdą. Žinoma, kartą priaugintos blakstienos nėra amžinos, jos nubyra kartu su natūraliomis, tad kartais reikės korekcijos paslaugos. Tačiau tai nėra didelė kaina norint atrodyti gražiai sau ir kitiems. Grožis – tai ne tik paviršutiniškumas, niekada to nepamirškite. Moteris turi demonstruoti ir vidinį grožį, kuris gali nugalėti net ir išorinį grožį, jei bus pastebėtas. Laiku tai supratusi moteri žinos kaip būti laiminga ir padėkos ne tik savo charakteriui, įžvalgumui, bet ir savo grožio konsultantei, kuri ją pagražina išoriškai. Tiesa, jei jūsų grožis tik makiažas, priaugintos blakstienos, aukštakulniai ir gera figūra, tai žinokite, kad tai yra laikina, žmonės sensta, todėl būtina ugdyti ir savo asmenybę, kad būtumėte graži vidumi, kitu atveju galite likti vieniša, kai atsiras pirmosios raukšlės… tada jau nebeveiks taip gerai jūsų kerintis žvilgsnis, neišgelbės ir silk blakstienos. Moteris turi ne tik pasipuošti, bet ir būti graži vidumi, kitaip nieko nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *