Tradicinis žvynelinės gydymas

Be kategorijos

Žvynelinė tai yra odos liga, kai pakinta odos audinys. Žvynelinės gydymas gali būti vietinis, jis yra sudarytas iš specialių preparatų naudojimo, kurie yra padengiami ant pažeistos odos. Terapijoje yra naudojami kremai ir tepalai, kurie veikia odą, sulėtina jos ląstelių augimą ir taip pat sumažina uždegimą. Kaip teigia dermatologai dažniausiai žvynelinės gydym

zvynelineas yra sudarytas iš steroidų, vitamino A ir D vartojimo. Tradicinis gydymas tai yra steroidų vartojimas, tai yra tokie preparatai, kurie labai dažnai naudojami, kai yra gydoma žvynelinė, jie padeda sumažinti patinimą ir paraudimą. Steroidai veikia todėl, kadangi jie mažina uždegimą. Tačiau šių preparatų naudojimas neturėtų užtrukti ilgiau kaip 2-4 savaites, kadangi gali atsirasti įvairūs pašaliniai efektai. Dažniausiai steroidai yra naudojami išoriškai ir dažniausiai yra naudojami, kai yra sergama silpnu arba vidutiniu žvynelinės pobūdžiu. Daugelį šių vaistų galima gauti tik turint receptą. Taip pat gydymas vyksta vartojant vitaminą A ir D, kurie padeda normalizuoti greitą odos augimą ir neleidžia atsirasti naujiems odos pakitimams. Taip pat yra ir kiti preparatai, kurie naudojami, kai yra atliekamas žvynelinės gydymas. Tai gali būti Tazorac, tai yra vitamino A pagaminta medžiaga, kuri sustabdo ląstelių augimą ir neleidžia susidaryti žvynelinės pakitimams. Pradžioje šis preparatas gali sukelti net paraudimą. Kitas preparatas, kurį galima vartoti, tai yra klacitriolis, tai yra gamtinė vitamino D forma, kuris sulėtina odos ląstelių augimą. Šis preparatas turi būti naudojamas tik gydant problemines vietas. Nerekomenduojama naudoti ant veido. Taip pat gali būti naudojamas kitas preparatas, kuris yra sintetinis vitaminas D3, kuris padeda išlyginti pažeistą odą, bei sumažina uždegimą. Šio preparato poveikis labai efektyviai pasireiškia, kai žvynelinės gydymas turi būti vykdomas galvos dalyje ir ant nagų.

Egzistuoja dar vienas preparatas, kuris yra naudojamas, kai žvynelinės gydymas yra atliekamas lokaliai, tai antralinas, kuris yra gaminamas iš medžio žievės. Kaip vitaminas A ir D jis taip pat sumažina odos ląstelių augimą ir neleidžia plisti žvynelinei. Kitas preparatas, kuris yra naudojamas, kai yra atliekamas žvynelinės gydymas tai salicilo rūgštis, kuri gali būti efektyvi, kai yra atliekamas gydymas, kadangi ši rūgštis suminkština išorinius odos sluoksnius ir tuo pačiu suteikia antiseptinį poveikį, sumažina ligos židinius. Taip pat ši rūgštis gali būti naudojama kartu su kitais stipriais vaistiniais preparatais. Akmens anglių degutas, kuris yra gaminamas iš anglių gali sumažinti pažeistų odos ląstelių augimą. Prieš tai, kai bus atliekamas žvynelinės gydymas degutą yra būtina padengti ant nedidelės odos srities ir stebėti kaip į tai reaguoja organizmas, kadangi gali atsirasti paraudimas ir odos sudirgimas. Kai yra atliekamas žvynelinės gydymas yra naudojami kremai ir tepalai, kurie turi drėkinamųjų komponentų, tokiu būdu yra sumažinami uždegimo židiniai ir pašalinamas niežėjimas.

Tam, kad žvynelinės gydymas būtų vykdomas kaip galima efektyviau ir sukeltu kaip galima   mažiau šalutinio poveikio yra būtina pasikonsultuoti su gydytoju apie galimus šalutinius efektus, kurie gali atsirasti vartojant tam tikrus preparatus. Jokiu būdu vaistų, steroidų negalima vartoti savarankiškai jei jums jų nepaskyrė gydytojas. Jūs turėtumėte saugoti vaistus toliau nuo akių, taip pat turėtumėte žinoti kokie vaistai gali būti vartojami išoriškai ant tokių jautrių vietų kaip veidas arba krūtinė. Jei žvynelinės gydymas jums sukėlė pašalinį poveikį tokį kaip paraudimas, odos sausėjimas ir kiti sudirgimo požymiai yra būtina tai pasakyti gydytojui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *